Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Bebek hırkalarından güzel bir anlatımla devam ediyoruz. Erkek bebek örgü modelleri, kız bebek örgü modelleri olarak örebileceğimiz şahane modellerden. Bebek hırka modellerini robadan başlayarak örüyoruz. Robadan hırka modellerini bebek yünleriyle örüyoruz. Gri renkle, siyah düğmelerle örülmüş hırka bittiğinde şahane duruyor. Hemen torunlarınıza, çocuklarınıza örmeye başlayabilirsiniz. Robadan bebek hırka yapılışı yeşil renklerle pembe renklerle de çok hoş durur. Türkçe videolu anlatımlı bebek örgü hırka yapılışını tamamlayabiliriz. Geçtiğimiz günlerde tığla örülmüş harika bir hırka daha paylaşmıştık. Çok sevdiğimiz çok beğendiğimiz motiften oluşuyor. Motifli bebek hırkası yapılışı. Muhteşem. Çocuklarınıza mutlaka örmelisiniz. Kimono örgü modellerinden. Şimdi bebek örgü hırka modellerinin anlatımına geçelim.

Robadan Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Hem kız hem de erkek bebekler için rahatlıkla uygulanabilecek örgü ceket modellerinden yepyeni bir tarif. Kol kısmında, yakada, cep kısımlarında, etek uçlarında burgu örneğiyle yaptığımız muhteşem bir model. Kol ayrımlarına uygulanan burgu modeli de hırkaya ayrı bir hava katmış. Haraşo örgü modeli ve burgu örgü modelinin birleşiminden oluşan örülmeye değer bir hırka.

Bebek Örgü Hırka Yapılışı

3 yaşa kadar kullanılacak orjinal bir hırka. Sade ve oldukça şık bir örnek. Hırka için nako elit baby kullanıyoruz. 2-3 adet iple ve 4 mm şişle hırkayı örüyoruz. Şişe 78 ilmek atıyoruz. Sonrasında videoda olduğu gibi örmeye devam ediyoruz. Bebek örgü hırka yapılışı için hemen anlatıma geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler