Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

V Yaka Düğmeli Bebek Hırka Yapılışı

Erkek bebekleri için harika bebek hırkaları modelleri hazırladık. Severek öreceğiniz örgü modellerinden. Babaanneler, anneanneler hazır olun. Torunlarınıza örmek için harika bir hırka yapılışı hazırladık. Torunlarınız çok beğenecek. İlmek sayıları ayarlanarak her yaş için örülecek hırkalardan. Dilerseniz örneği örgü süveter modellerine, örgü yelek modellerine çevirebilirsiniz. O şekilde de çok kullanışlı olacaktır. Hatta altına güzel bir örgü pantolon modelleri ekleyebilirsiniz. Erkek bebek örgü modellerinden hırka olarak öreceğimiz birkaç modele daha değinelim. Mesela erkek bebek hırka anlatımlı örnek hem yelek hem hırka olarak tasarlayacağınız modellerden. Erkek bebek hırka modelleri anlatımlı örnek ise selanik örgü modeli, haraşo örgü modeliyle yaptığımız çok hoş bir örnek. 3 renk kullanılarak yapılmış hırka size ilham olsun. Örgü yelek modellerinde de aynı tekniği kullanabilirsiniz. V yaka düğmeli bebek hırka yapılışı için anlatıma geçiyoruz. Eminim çok beğeneceksiniz.

Düğmeli Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Şiş örgüyle örülmüş erkek çocuklarına çok yakışacak bir hırka. Örgü motiflerle örgü cep uygulaması da yapabilirsiniz. Hırka için 250 m uzunluğunda yaklaşık 2 ip kullanılmış. 3.5 mm şişle örülmüş. Hırkanın ölçüleri farklı ip kalınlıklarında değişiklik gösterecektir. Bunu dikkate almayı unutmayın. Hırkada kol altında ve yan kısımlarında dikiş var. Diğer kısımlar ilmek çıkarılarak yapılıyor.

V Yaka Düğmeli Bebek Hırka Yapılışı

Her renkle muhteşem duracak hırka modeli çok sevilecek. V yakalı bebek hırka yapılışı için hemen anlatıma geçelim. Altta bulunan videoda detaylara ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler