Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Hırka Anlatımlı

Harika bir hırka tarifi. Bebek hırkalarından çok beğeneceğiniz hemen çocuklarınıza, torunlarınıza örmek isteyeceğiniz bir hırka. Bebek hırkaları için sizlere çok güzel örnekler hazırlamıştık. Işıl Hanımın ellerinden çıkan güzel anlatımı ile bizlerle buluşturduğu hırkayı çok seveceksiniz. Erkek bebek hırka anlatımlı model rengi ile modeli ile cepleri ile muhteşem örülmesi gereken bir örnek olmuş. Kaçırmayın mutlaka örün. Erkek bebek örgü ceket modelleri ve yapılışları rengini ve düğme ilik yerlerini değiştirerek kız bebek hırka modelleri olarak da örebilirsiniz. Cep kısımlarına düğme, çıtçıt dikebilir, örgü aplike modelleri ile süsleyebilirsiniz. Kızlar için yaptığınızda el nakışı modelleri ile küçük çiçekler yapabilirsiniz. Düğmeli bebek hırkası yapılışı hiçbir aplike eklemeden, nakış işlemeden yapılabilir. Çok güzel bir örnek. Erkek çocuk hırka örgü modelleri için anlatıma geçelim.

Anlatımlı Erkek Bebek Hırka Modelleri

Bebe yünleri ve 3, 5 mm şişle örülmüş çok güzel bir hırka. Selanik örgü modeli, haraşo örgü modeli ile uyumlu bir hırka olmuş. Değişik bir kol kesimi ile modern bir hırka örüyoruz. Gri renkli hırka için sizde farklı renkleri seçebilirsiniz. Nako elit baby ip kullanılmış. % 100 akrilik bir iplik. 3,5 mm şişle örülmüş bir hırka.

Hırkanın ön kısımları için 42 ilmek atarak başlıyorsunuz ve videoda anlatıldığı gibi örüyorsunuz. Arka için 75 ilmek atıyoruz. Ön ve arka parçaları bitiriyor daha sonra dikerek birleştiriyoruz. Yaka için ilmek topluyoruz. Ve yine videodaki gibi örüyoruz. Kolları örmeden isterseniz yelek modeli olarak da kullanabilirsiniz. Kol için ise 35 ilmek atarak devam ediyoruz.

Erkek Bebek Hırka Anlatımlı 4

Erkek Bebek Hırka Anlatımlı 2

Erkek Bebek Hırka Anlatımlı

Erkek Bebek Hırka Anlatımlı 5

Hırka olarak şahane oldu. Yelek olarak da çok şık kullanılabilir.

Erkek Bebek Hırka Anlatımlı 1

Erkek Bebek Hırka Anlatımlı 3

Erkek bebek hırka anlatımlı modelden bahsettik. Şimdi videosunu izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler