Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Hırka Modelleri Anlatımlı

Şiş örgü modellerinden çok hoş bir hırka yapılışı hazırladık. Erkek bebek hırka modelleri anlatımlı örnek. Bu şahane model renk değişimleri yaparak kız bebek örgü hırka modelleri olarak da düşünülebilir. Degrade örgü modelleri de kullanılarak da yapabileceğiniz  bebek hırkalarını çok seveceksiniz. Şiş örgü örneklerinden haraşo örgü modeliyle selanik örgü modeli kullanılarak yapılmış bir hırka. Yakalı, önden düğmeli. Çok şık duran bir hırka. Babaanneler, anneanneler hemen ipleri hazırlayın. Torunlara örmek için mükemmel bir hırka. Erkek bebek hırka anlatımlı modelde 3 renk ip kullanıyoruz. 3 şeritten oluşan hırkada dilerseniz batik dışında düz 3  renk de kullanabilirsiniz. Pirinç örgülerde az sonra paylaşacağımız hırkada da mükemmel durur. Erkek çocuk hırka yapılışı pirinç örgüyle yapılmış kapşonlu hırka modellerinden. Eğer örmek isterseniz önceki tariflerden ulaşabilirsiniz. Erkek bebek hırka modelleri anlatımlı modelimiz Türkçe videolu anlatımlı. Ve örgü tasarım Işıl Hanıma ait. Anlatıma başlıyoruz.

Anlatımlı Bebek Hırkası Anlatımlı Yapılışı

Şiş örgüyle önden düğmeli, yakalı çok hoş bir hırka. 3 renk kullanılan bir hırka. Arada kırçıllı batik desenli ip kullanıyor. Dilerseniz burada degrade geçişli hırka yapabilirsiniz. Örgü modelleriyle satış yapanlar için yeni bir model yeni bir fikir. Hırka 1- 1,5 yaş için uyumlu. Artık ipleri değerlendirmek için güzel bir hırka.

Erkek Bebek Hırka Modelleri Anlatımlı

Erkek bebek hırka modelleri anlatımlı örnek bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok şık görünüyor değil mi. İlmek sayıları ayarlanarak her yaşa göre örülebilir. İşte çok sevilen yeleğin videolu anlatımı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler