Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Hırka Yapılışı

Bebek hırka modellerinden kız bebeklere çok yakışacak yumuşacık bir hırka yapılışı hazırladık. Yakası fırfırlı bebek hırka yapılışı. İnci düğmelerle süslenmiş rengiyle modeliyle göz kamaştırıcı güzellikte sade ve şık bir hırka. Bebek hırka yapılışı düz örülüp kollarda ajurlu örgü modellerinden desen uygulaması yapılmış. Aynı zamanda yakasına fırfır eklenmiş. Ortaya çok şık hırka çıkmış. Kol kısmındaki bağcıklar ise olağan üstü. Muhteşem bir tasarım olmuş. Yeni model bebek hırka yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz bebek hırkalarından bahsedelim. Yine hepsi fırfırlı olacak.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz örgü bebek hırkalarından bahsedeceğiz. Yine fırfırlarla süslediğimiz düz örgülerle ördüğümüz bir hırkamız vardı. Prenses kızlarımıza çok yakışacak. Anlatıma ise prenses hırka nasıl örülür içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Benzer iple örülmüş yumuşacık duran bir diğer hırka ise fıstıklarla, popcornlarla süslenmiş. Anlatıma popcorn bebek hırkası nasıl örülür içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Yine çok beğenilecek şiş örgü örnekleriyle örülmüş fırfırlı hırkaya ise yakası fırfırlı bebek hırka yapılışından ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi en az onlar kadar güzel bebek hırkası yapılışına.

İki Şişle Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Kol detayı, bağcık detayı, yaka detayı ile şahane bir hırka. İnci düğmeler ise ayrı bir hava katmış. Kremler, bejler, pembeler, lilalar, maviler… Her renkle örüldüğünde çok şık duracak modellerden. Bakalım bebek hırka yapılışını tamamladığımızda nasıl duracak.

Bebek Hırka Yapılışı 2

Bebek Hırka Yapılışı 1

Bebek Hırka Yapılışı 3

Bebek Hırka Yapılışı

Nako paris, 3,5 mm şişle örülmüş. Aynı hırkayı daha büyük çocuklara, genç kızlara, yetişkin kadınlara da örebilirsiniz. Buyurun videoya. Detaylarıyla bebek hırkası nasıl örülür öğrenelim.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/C0_UGV0IoqQ/?img_index=3

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler