Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Popcorn Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Bebek hırka modellerinden çok zarif güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Top top duran popcorn örneğini kullanarak çok zarif el örgü hırka modellerinden örüyoruz. Bebek hırkalarını örerken popcorn desenlerini sırt kısmına uygulamayalım. Çocuğu yatırdığımızda rahatsızlık vermesin. Kız bebek hırka modellerinden farklı örneklerin yapılışından bahsedelim. Kapişonlu örgü ceket yapılışı bebek örgülerinde çok kullanılan bir örnekle örülüyor. Ahududu örneği. Sizde bebek battaniyesi, örgü şapkalar, bebek yelekleri örebilirsiniz. Reglan kollu bebek örgü hırka yapılışı da çok hoşunuza gidecek modeller arasında. Çok zarif. Kahve çekirdeği örneğiyle örülüyor. Sizde sevdiğiniz farklı şiş örgü örnekleriyle hırkayı kolaylıkla örebilirsiniz. Eğer kızlarınıza güzel bir pelerin – panço örmek isterseniz tığ işi bebek panço modelleri ve yapılışına göz atabilirsiniz. Şimdi popcorn bebek hırkası nasıl örülür öğrenmeye geçelim.

Popcorn Bebek Hırkası Yapılışı

Rengiyle, modeliyle çok şık duran bir hırka. Adım adım nasıl örüldüğünü öğrenecek daha sonra ilmek sayılarını ayarlayarak her yaşta kız çocuğu için örmeye başlayacağız. 5 adet inci düğme, 1,5 yumak iplik ve 4,5 mm şişle örülmüş harika bir hırka.

Popcorn Bebek Hırkası Nasıl Örülür? 1

Popcorn Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Peluş iplerle örülmüş en güzel hırkalardan biri. Son olarak videoya geçelim ve popcorn bebek hırkası nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler