Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Reglan Kollu Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Şiş örgü örnekleriyle devam ediyoruz. Sırada çok beğeneceğiniz bebekler için hazırlanmış el örgü hırka modelleri var. Torunlarımıza, bebeklerimize, yeğenlerimize bebek hırkalarını örmeyi çok seviyoruz. Bebe yünleri ile örülmüş çeşitli iplerle örülmüş en güzel örgü hırka modellerini bulup örmeye başlıyoruz. Beğendiğimiz şiş örgü örnekleri ile en güzel bebek örgü modellerini örebiliriz. Reglan kollu bebek örgü hırka yapılışında burgu, zincir örgü örneğini kullanıyoruz. Beğendiğiniz farklı örnekleri de kullanabilirsiniz. Şiş örgü örneklerinden bebek hırkalarından düğmeli, fermuarlı birçok model tasarlayıp örebilirsiniz. Mesela V yaka düğmeli bebek hırka yapılışını kız ve erkek bebekler için uygulayabileceğiniz çok hoş bir örnek. Şişle anlatımlı bebek hırkası yapılışı ünlü markalara taş çıkartacak güzellikte. Eğer hazırsanız çok sevilen daha önce tarifi çok sorulan hırka modellerinin yapılışına geçelim. İşte tüm detaylarıyla reglan kollu bebek örgü hırka yapılışı.

Reglan Kollu Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Yakadan başlama örgü modellerinden zincir, burgu olarak isimlendirdiğimiz bir örnekle çok hoş bir hırka yapılışı hazırladık. İlmek sayıları ayarlanarak her yaş için örülecek şahane örneklerden. Hırkadaki ölçüler 6-8 aylık bebekler için uygun. Tabi kullanacağımız ipler, şiş ölçüleri, bebeklerin kiloları, boyları farklı olduğu için ölçüler değişebilir. Kullandığınız iplerin kalınlık inceliklerini düşünerek ilmek sayılarını ayarlayabilirsiniz.

Reglan Kollu Bebek Örgü Hırka Yapılışı 1

Reglan Kollu Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Evet hırkamızı tamamladığımızda tıpkı yukarıdaki gibi görünecek. Şimdi baştan sona anlatımıyla reglan kollu bebek örgü hırka yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler