Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Renkli Bebek Hırkası Yapılışı

Bebek örgü modellerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Tığ işi renkli bebek hırkası yapılışı. Evde olan iplerle örülebilecek el örgü hırka modellerinden. Böylece artık ipleri kullanarak en güzel şekilde onlardan kurtulmuş oluruz. Mor, sarı ve kahve rengi ipler kullanılarak örülen hırka çok hoş duruyor. Zikzak örgü modellerinden. Zikzak örgüleri genelde bebek battaniyesi yapımında kullanıyorduk. Bugün ise bebek hırkalarında kullanıyoruz. Sizde ister tek renk ister çok renkli olarak örebilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz bebek hırkalarından bahsedelim. Sakallı ipten kırkyama hırka yapılışı çok beğeneceğiniz muhteşem bir model. Yine parça iplerle örülebilir. Ahududu bebek hırkası yapılışı modası hiç geçmeyecek örneklerden. Örgü bebek hırka yapımı için daha çok model var. Önceki içeriklerden hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni model olan tığ işi renkli bebek hırkası yapılışını öğrenelim.

Tığla Kolay Hırka Nasıl Örülür?

Bebek örgü hırka modellerinden her renk düzeniyle örüldüğünde güzel duracak, zikzak örneğiyle örülmüş düğmeli, yakalı örgü hırkanın yapılışını öğreneceğiz. Zincir sayıları ayarlanarak her yaş için örülecek hırkalardan. Hatta yetişkinler için sevdikleri renklerle örülebilir.

Tığ İşi Renkli Bebek Hırkası Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçip tüm detaylarıyla tığ işi renkli bebek hırkası yapılışını öğrenelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler