Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Hırka Modelleri

Erkek bebekler için robadan başlama hırka modelleri tarifi var sırada. Rengi ile örneği ile anlatımı ile muhteşem bir model. 3 videoda bebek hırka modellerini baştan sona örebileceksiniz. Sarı rengi ile dikkat çeken çok şık bebek hırkalarından. Aynı modeli krem, kahve tonları, lacivert renkleri ile de çok güzel duruyor. Torunlarınıza, oğullarınıza örebilirsiniz. Sayıları artırarak kardeşlerinize, eşlerinize, babalarınıza örebilirsiniz. Çok güzel bir model. Örgü hırka modelleri erkek bebekler için sevgi ile örülmüş bir model. Önden düğmeli hırka modellerini seviyorsanız giymesi kolay olsun, kullanışlı olsun diyorsanız bu hırka tam sizlere göre. Farklı modeller isterseniz daha önce paylaştığımız erkek çocuğu örgü ceket modelleri de çok güzel bir örnek. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için bizi takip etmeye devam edin.

Erkek Hırka Yapılışı Anlatımlı

Çok güzel çok şık duran bir örnek. El örgü hırka modelleri dilerseniz renklerde, modelde oynama yaparak kız bebekler içinde örebilirsiniz. Fare dişi örgü modeli, timsah sırtı örgü modeli örneğinden kurulmuş bir hırka. Bebe yünleri ile bu güzel hırkayı örebilirsiniz. V yakalı örgü hırka modeli bebekler için daha kullanışlı oluyor. Düğmelerinin de olması giyip çıkartırken daha kolay olacaktır.

Modelde 2 adet bebe yünü, 3.5 mm şiş kullanılmış. Önce yakayı örerek hırkaya başlıyoruz. Daha sonra videoda anlatıldığı gibi örerek hırkayı tamamlıyoruz. Ve çok şık çok beğeneceğiniz bir hırka ortaya çıkıyor.

El Örgü Hırka Modelleri

El Örgü Hırka Modelleri 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığına geçelim. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=ndUcBrbqv8k

 

https://www.youtube.com/watch?v=QR-3tX5z5vE

https://www.youtube.com/watch?v=sMzv9e-PIXI

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler