Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli Elbise Nasıl Örülür?

Kızlarımız için güzel bir örgü elbise modeli daha hazırladık. El emeği göz nuru örgü modellerini çok seven biri olarak beğendiğim modelleri hemen sizinle paylaşıyorum. Yuvarlak motifli beğendiğiniz herhangi bir örgü motifi kullanabilirsiniz. Sizlere şemalı modeller de veriyoruz ayrıntılı bir şekilde anlatımları olan modeller de. Sizler beğendiğiniz örgüleri kızlarınız için, oğullarınız için örebilirsiniz. Kendinize , eşinize öreceğiniz en güzel modeller burada. En yeni modellerimizden biri olan saç örgülü yelek yapılışını her yaşa uygun olarak yapabilirsiniz. Önce saç örgüsünü örerek başladığımız için saç örgü boyutunu uzatarak her yaşa yapabilirsiniz. Şiş örgü modellerinin en güzel örneklerinden biri. Son zamanlarda sosyal medya üzerinde sıkça gördüğümüz hırka modelleri yapımından olan Derya Baykal hırka modelleri anlatımlı örneğin yapılışını sizlere birkaç gün önce anlatımlı olarak verdik. Nako vals tarzı bir iplikle örülmüş ve şahane olmuş. Hala Ankara’da havalar soğuk gidiyor ama yaza hazırlık olarak yazlık örgü elbise nasıl yapılır sizlere güzel , şık ve kolay modeller vermeye devam ediyoruz.

Motifli Örgü Elbise Yapımı

Yaza uygun olarak merserize pamuklu, pamuklu, keten iplikler kullanabilirsiniz. Ve tabi aldığınız iplere uygun tığlar. Önce sizlere her zaman olduğu gibi motifin şemasını vererek başlıyoruz.

Motifli Elbise Nasıl Örülür? 7

Motifin şemasında uzun çizgiler trabzanı temsil ediyor. Uzun çizgiler üzerinde bulunan çizgiler ise tığa kaç kez ip dolayarak trabzan yapmanız gerektiğini. Artılar sık iğneyi , daireler ise zinciri temsil ediyor. Kolay bir şema. Elbisenin üst kısmının şemasını verelim.

Motifli Elbise Nasıl Örülür?

Ve elbisenin üzerini boncuklarla süsleyip giyilmeye hazır hale dönüştürebiliriz. Mutlu , huzurlu günler dilerim.

Motifli Elbise Nasıl Örülür? 5

Motifli Elbise Nasıl Örülür? 8

Motifli Elbise Nasıl Örülür? 6

Motifli Elbise Nasıl Örülür? 4

Motifli Elbise Nasıl Örülür? 3

Motifli Elbise Nasıl Örülür? 2

Motifli Elbise Nasıl Örülür? 1

Kaynak : http://www.liveinternet.ru/users/tatyanakl/post411433274/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler