Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yakası Fırfırlı Bebek Hırka Yapılışı

Muhteşem bir model daha. Kız çocuklarına, kız bebeklere çok yakışacak. Hatta bu modelden daha büyük örerek annelere, büyük kız kardeşlere de örebilirsiniz. Yetişkinlere de çok yakışacak örgü hırka modellerinden. Biraz nostaljik bir model olmuş. Bizi eskilere götürüyor. Şişle örülen hırka vintage havasında. Bebek hırkalarında beğendiğiniz şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Yeni örgü modellerinden bebeklere hırkaları çok örüyoruz. En güzel modelleri bulup torunlarımıza, kızlarımıza hırkaları örüyoruz.

Bebek örgü hırka modelleri açıklamalı çok güzel örnekler hazırladık. Şişle veya tığla fark etmez en güzel örgüleri ördük. Mesela reglan kollu bebek örgü hırka yapılışı angora iplerle bebe yünleriyle örülen en güzel örneklerden. Fırfırlı bebek hırka yapımı etek uçlarında fırfır kullandığımız el örgü hırka modellerinden. Yakası fırfırlı bebek hırkası yapılışı için videoya geçelim.

V Yakalı Fırfırlı Bebek  Hırkası Nasıl Örülür?

Türkçe videolu yapılışıyla adım adım yakası fırfırlı bebek hırka yapılışını öğreneceğiz. Daha sonra ilmek sayılarını ayarlayarak büyük küçük herkes için örmek isteyeceğiz. Rengiyle modeliyle göz kamaştırıcı güzellikte. Mutlaka torunlarınıza, kızlarınıza örün. Ördürün.

Yakası Fırfırlı Bebek Hırka Yapılışı

Muhteşem. Şimdi bu güzelliğin nasıl örüldüğünü öğrenelim. Adım adım yakası fırfırlı bebek hırkası yapılışını öğreniyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler