Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Hırka Modelleri ve Yapılışları

Tığ işi örgü modellerinden bebekler için çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Tığ işi hırka modelleri ve yapılışları hazırladık. Beğendiğiniz tığ işi örneklerle bebek hırka modelleri örebilirsiniz. Kolay örgü modellerinden. Adım adım nasıl örüldüğünü videodan izleyeceğiz. Sonra dilediğimiz renklerle en güzel bebek örgü modellerini öreceğiz. Bebek hırkalarında bebe yünlerini, pamuklu ipleri kullanabilirsiniz. Bugüne kadar tığ işi örgülerle, şiş örgülere çok güzel bebek hırka modelleri yapılışları hazırladık. Popcornlarla süslenmiş, çeşitli tığ işi örneklerle hazırlanmış hırkayı çok beğeneceksiniz. Mesela daha önce ördüğümüz düğmeli haraşo bebek hırkası yapılışı çok şık şişle örülmüş hırkalardan. Kapşonlu bebek hırka modellerinden de bahsettik. Kolay hırka modellerinden şahane bir hırka örmek isterseniz kadife ipten kapşonlu hırka nasıl örülür inceleyebilirsiniz. Hazırsanız hemen çok beğeneceğimiz rengiyle modeliyle çok güzel duran hırkanın anlatımına geçelim.

Tığla Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Çok hoş yeni model bir hırka yapılışı hazırladık. Tığ işi hırka modelleri ve yapılışları. Hırkanın zincir sayılarını ayarlayarak her yaşa göre örebiliriz. Hırkada ilk olarak üs kısmı örüyoruz. Kolları örüyoruz. Parçaları dikerek birleştiriyoruz. Sonrasında ise alt kısımda bulunan örnekli kısmı örüyoruz.

Tığ İşi Hırka Modelleri ve Yapılışları

Hırka bittiğinde çok güzel duruyor. Üstelik örmesi çok kolay. Sık iğneler, tekli trabzanlar, kenar oyalarıyla süslediğimiz kolay hırkalardan. Hırkanın alt kısmında ise beğendiğiniz tığ işi örnekleri, tığ işi motif modellerini kullanabilirsiniz. Gelin birlikte yeni model hırkamızın nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler