Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı

Kız bebeklere hediye düşünenler için güzel bir fikir. Çocuklarınız için de hemen örmek isteyeceğiniz zarif bir örgü yelek modeli yapımı. Örgü modelleri yapıp satanlar içinde çok güzel bir model. Yapılışını şema olarak göstereceğiz. Örgüde kullanılan modeller bilindik kolay modeller. Saç örgü modeli yapımı ve düz örgü kullanılarak yapılmış. Yaptığınız örgülere kombin olarak kız bebek saç bandı modelleri de yapabilirsiniz. Satış içinde güzel fikir olacaktır. Boyutlarını, ilmek sayısını öreceğiniz bedene göre ayarlayabilirsiniz.

Örgü Bebek Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Model için bebe yünü, kullanacağımız ipe uygun şiş ve 4 adet düğme kullanıyoruz. Şık bir model. Yapılış şemasını aşağıda bulabilirsiniz. Farklı model uygulaması ile de örebilirsiniz. Üst kısmına istediğiniz modeli yapabilirsiniz. Ön kısma 4 adet düğme için ilik yapalım. Şemada örme biçimini göreceksiniz. Arka ve ön kısmını bütün olarak örüyorsunuz. Ön ve yan kısmı ayrı olarak örüp daha sonra birleştiriyorsunuz. En alt şemada nasıl birleştireceğini de görebilirsiniz. Etek uçlarına ajur da uygulayabilirsiniz.

Bebek Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı 7

Bebek Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı 6

Bebek Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı 5

Şemada modelin nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Bedene göre ilmek atarak ayarlayabilirsiniz. Ve yelek modelleri bittiğinde çok şık oluyor. Aşağıdaki gibi olacaktır.

Bebek Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı

Bebek Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı 4

Bebek Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı 2

Bebek Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı 3

Bebek Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı 1

Kaynak : http://marrietta.ru/post357367523/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler