Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Prenses Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Bebek örgü modellerinden çok güzel bebek hırkaları yapılışı hazırladık. Düz örgü ile ördüğümüz hırkaya küçük bir dokunuş ekleyerek çok güzel bir hırkaya çeviriyoruz. Şiş örgü örneklerinden düz örgü ve ters örgüyü biliyorsanız kolayca şişle örülen bebek hırka modellerini örebilirsiniz. Örgü ile yakasına fırfır eklediğimiz modelin isterseniz tığ işi kenar oyaları veya dantel fisto modelleriyle de fırfırları yapıp yepyeni görünüme kavuşturabilir yepyeni modeller tasarlayabilirsiniz. Mesela kız çocukları için ördüğümüz arkası fırfırlı bebek örgü modeli yapılışı arkası fırfırlı modellerden. Arkası fırfırlı hırkayı ördükten sonra şimdi de yakası fırfırlı hırkanın nasıl örüldüğünü öğrenelim. Şişle örülmüş prenses bebek hırkası nasıl örülür öğrenmeye geçiyoruz.

Şişle Prenses Bebek Hırkası Yapılışı

Yakası ve ön kısmı fırfırlı çok güzel bir hırkanın yapılışını hazırladık. Düz örgü ile ördüğümüz hırkayı yakadan başlayarak örüyoruz. Yakadan başlama bebek hırka modelleri ilmek sayıları ayarlanarak her yaş için örebileceğiniz modellerden. Hatta fırfır tekniğini yetişkin hırkalarında da uygulayabilirsiniz.

Prenses Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Hırkayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel duracak. Eğer nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız prenses bebek hırkası nasıl örülür videodan izleyerek öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler