Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yakadan Başlama Bebek Hırka Modelleri

Çok şık çok zarif bir hırka modelleri. Robası burgulu bir örnek. Yakadan başlama bebek hırka modelleri yapılışını sizlere şemalarla hazırladık. Cm olarak ölçüleri mevcut fotoğraf üzerinde. Sizlere öreceğiniz bebek hırkalarında fikir versin. İlmek sayılarını kullanacağınız ipe, örmek istediğiniz yaşa göre ayarlayabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Bebek örgü modellerinden hırkalardan devam edecek olursak kapşonlu örgü hırka modelleri ve yapılışları da çok güzel bir örnek. Ve videolu anlatımlı tiftik hırka modeli yapılışını unutmayalım. Bu örneği birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Bereler, şapkalar, atkılar, boyunluk modelleri örebilirsiniz. Şiş örgü modellerinden daha önce örgü örmüş iseniz bu modeli yapabilirsiniz. Çok zorlanacağınızı düşünmüyorum. Erkek ve kız bebekler için örebilirsiniz. Yakadan başlayarak örülüyor bu güzel bebek hırkası modelleri anlatımlı örnek.

Yakadan Başlama Bebek Hırkası Nasıl Yapılır?

İlk defa örgü örecekler bu modelde biraz zorlanabilirler. Zorlanacakları kısım ilmek ayırma nasıl olmalı ve kol, ön ve arka ayrımlarında kullanılan burgu örneği. Burgu örneğini önce hiç hırkaya başlamadan örüp deneyebilirler. Daha sonra yakadan başlama bebek hırka modelleri tarifine geçebilirler. Önce örneğimizin şemasını görerek başlayalım.

Yakadan Başlama Bebek Hırka Modelleri 3

Yakadan Başlama Bebek Hırka Modelleri 2

Yakadan Başlama Bebek Hırka Modelleri 1

Tüm ölçüler, örneğin nasıl yapıldığın, hırkanın yaşlara göre ölçüleri yukarıdaki şemada mevut. Şimdi hırkanın bittiğinde nasıl duracağını görelim. İplik olarak pamuklu ipler, bebe yünleri kullanabilirsiniz. Ve kullanacağınız ipe göre şişler tercih edebilirsiniz.

Yakadan Başlama Bebek Hırka Modelleri

Yakadan Başlama Bebek Hırka Modelleri 4

Yakadan Başlama Bebek Hırka Modelleri 5

Yakadan Başlama Bebek Hırka Modelleri 6

 

Kaynak : https://item.taobao.com/item.htm?spm=2013.1.20141002.6.71d75a69izolTH&scm=1007.10009.70205.100200300000001&id=556301889621&pvid=c7cf7209-09bb-4a59-8d2b-ce7f46126fb8

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler