Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çift Taraflı Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için örülecek çok hoş bir hırka yapılışı hazırladık. 1,5 yaş için örgü hırkada ister şiş örgü örneklerini isterseniz de düz örgüleri kullanarak örebilirsiniz. Bebek hırkaları tamamlandığında çok güzel duruyor ve oldukça kullanışlı. İki kat olduğu için kalın bir görünüm elde edecek ve bebekleri sıcak tutacak. İki farklı renkle hırkayı örüyoruz. Erkek bebekler için ve kız bebekler için sevdiğiniz renkleri kullanarak hırkayı örebilirsiniz.

Örgü bebek hırka modellerinden kullanışlı modelin yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz birkaç modelden bahsedelim. Yakası fırfırlı bebek hırkası yapılışı kız çocuklarına çık yakışacak. Vintage havasıyla muhteşem duruyor. Reglan kollu bebek örgü hırka yapılışı zincir burgularla yapılmış bir örnek. Eteği saç örgülü hırka yapılışı modası hiç geçmeyecek modellerden. El örgüsü hırka modellerinden uzun sevenlerin tercih edeceği dikkat çekici bir örnek. Şimdi de her iki tarafını kullanabileceğimiz çift taraflı bebek örgü hırka yapılışını öğrenmeye geçelim.

Çift Taraflı Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün oldukça kullanışlı bir hırka anlatımı hazırladık. Hırkanın iç yüzeyini de dış yüzeyini de kullanıyoruz. Bir taraftan sıkılınca hemen diğer tarafını çevirip hırkamızı kullanmaya devam ediyoruz. Kapşonlu örgü bebek hırka oldukça kullanışlı. Hemen resimden tamamladığımızda nasıl göründüğüne bir bakalım.

Çift Taraflı Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Çok güzel değil mi. Hemen videoya geçip çift taraflı bebek örgü hırka yapılışını detaylarıyla anlatan videoya geçelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler