Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 Yaş Düğmeli Bebek Hırkası Yapılışı

Bebekler için muhteşem örgü hırka modeli anlatımı hazırladık. Hırka 1 yaş için uyumlu. Tabi sizler ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Erkek bebek hırka modelleri, kız bebek hırka modelleri olarak örebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygun şiş örgü örneği ile değiştirmek. Ajurlu örgü modellerini kızlar için burgular, saç örgüleri, baklava dilimlerini erkek bebekler için kullanabilirsiniz. Her ajurlu model erkek bebeklerine yakışmayacaktır. Ama örgülerinizde her rengi kullanabilirsiniz. Pembe kızlarla mavi erkeklerle özleşmiş ama bence her rengi hem erkek bebekler hem de kız bebekler kullanmalı.

Bebek hırkalarında en güzel modelleri sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Mesela düğmeli haraşo bebek hırkası yapılışı çok beğeneceğiniz modelle arasında. Yine hem kız bebekler hem de erkek bebekler için örebilirsiniz. Reglan kollu bebek hırka bebek örgü hırka yapılışı ise kızlara çok yakışacak. Burgu modeli kullanılarak örülen 1 yaş düğmeli bebek hırkası yapılışının detaylarını öğrenmeye geçiyoruz.

Yandan Düğmeli Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

1 yaş için örülmüş her yaşa uyarlanacak çok güzel bebek hırkası yapılışı hazırladık. Türkçe video ile baştan sona yapılışını izleyeceğiz. Sonra çocuklarımıza, torunlarımıza sevdikleri renklerle en güzel bebek örgülerini öreceğiz.

1 Yaş Düğmeli Bebek Hırkası Yapılışı

Zarif, sade, şık, göz alıcı, çok güzel. Hemen örmek isteyeceğiniz modellerden. O halde hemen anlatıma geçip 1 yaş düğmeli bebek hırkası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler