Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Arkası Fırfırlı Bebek Örgü Modeli Yapılışı

İstersek bebek hırka modelleri istersek bebek yelek modelleri olarak kullanacağımız bir model anlatımı hazırladık. Arkası fırfırlı bebek örgü modeli yapılışı. Baştan sona anlatımını izleyip bebek hırkaları veya bebek yelekleri olarak sonlandırabilirsiniz. Burada karar vermeniz gereken konu kol boyu nasıl olur olacak. Kısa olursa yelek uzun olursa hırka olacak. İhtiyacınıza göre karar verebilirsiniz. Bebek örgüleri modellerinden şişle veya tığla çok güzel modellerin anlatımına değindik. Kollarında desen arkasında fırfırlar düğme kenarlarında oyalarla çok hoş bir yelek. Tüm modellerin anlatımına mimuu.com ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Şimdi arkası fırfırlı bebek örgü modeli yapılışını öğrenelim.

Fırfırlı Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Rengiyle modeliyle yine muhteşem bir örnek daha hazırladık. Yakalı, fırfırlı örülmeye değer el örgü hırka modellerinden. Anneanneler, babaanneler buraya. Torunlarınıza öreceğiniz güzel bir yelek yapılışı daha hazırladık. Şişle örülen hırka için ilk olarak görsele bir bakalım.

Arkası Fırfırlı Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Düz örgülere küçük dokunuşlarla göz kamaştırıcı güzellikte bir hale çevirebilirsiniz. Fırfırlar, püsküller, danteller ekleyebilirsiniz. Düz örgüler örüp haraşo örgüler örüp alt kısmına veya belli bir bölgesine ajurlu örnekler, yapraklı modeller veya tığ işi kenar oyaları ekleyerek tasarım modellere çevirebilirsiniz. Örgülerimizde de hayal gücümüzü sonsuz kullanabiliriz. Son olarak videoya geçelim. Baştan sona yapılışıyla arkası fırfırlı bebek örgü modeli yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler