Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3-6 Aylık Bebek Hırkası Yapılışı

Bebek hırka modellerinden çok hoşumuza gidecek bir modelin anlatımını hazırladık. Örgü Tasarım Işıl Hanıma ait örgü bebek hırkalarından. Kız bebeklerine çok yakışacak hırkalardan. Pembe renkle örülmüş hırkayı papatyalarla donatıyoruz. 3 -6 aylık bebek hırkası yapılışı adım adım Türkçe anlatımıyla kolaylıkla öreceğiz. Kız bebek örgü hırka modellerinden bahsedelim biraz. Bebe yünleriyle, akrilik iplerle, pamuklu iplerle en güzel örgü modellerini örebilirsiniz. Yazlık veya kışlık olarak örgülerinize göre ip özelliklerini belirleyebilirsiniz.

Düğmeli haraşo bebek hırkası yapılışı çok hoşunuza gidecek kapşonlu örgü hırka modellerinden. Haraşo örgü hırka modellerinden örmek isterseniz mutlaka incelemelisiniz. Eteği saç örgülü hırka yapılışı uzun örgü hırka modellerinin en güzel örneklerinden. Bebek örgü hırka modelleri açıklamalı modelde ilginizi çekecek modellerden. Kenarı üçgen dilimli çok beğeneceğiniz tarz el örgü hırka modellerinden. Son olarak anlatıma geçelim ve yeni model 3-6 aylık bebek hırkası yapılışını öğrenelim.

Şişle 3 -6 Aylık Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Düz hırkalar örüp üzerini el nakışı modelleriyle süslediğimiz bir hırka yapılışı hazırladık. İlmek sayıları ayarlanarak her yaş için örülebilir. Hatta bu güzel hırkanın altına el nakışlarıyla süslenmiş örgü pantolonlar, örgü etekler örebiliriz. Çok hoş olur. Takım olur.

3-6 Aylık Bebek Hırkası Yapılışı

Hırkayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. Etek uçları asimetrik kesimli, önlerde ve kollarda papatya süslemeleri, papatya düğmeli çok hoş bir hırka. Son olarak videoya geçiyor ve 3-6 aylık bebek hırkası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler