Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Çocukları için Örgüler

Kız çocukları için harika bir hırka tarifi hazırladık. Yine tığ işi ile örüyoruz. Kolay bir model. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler. Kız çocukları için örgüleri sizlere videolu olarak hazırladık. Bebek hırka modelleri olarak çocuklar için de örebilirsiniz. Cm olarak ölçülerini sizlere vereceğiz. Sizde hem şemadan hemde videodan takip ederek rahatlıkla örebileceksiniz önden düğmeli kolay hırkayı. 5 yaşa kadar ölçüler yer alıyor şemada. Şablondan yararlanarak daha büyük çocuklar içinde örebilirsiniz. Bebek hırkaları için çok güzel tariflerimiz var. Mesela en çok örülen modellerden biri ahududu bebek hırkası yapılışı. Her renk kombini ile örüldü sanırım. Kazak örnekleri modellerinde kullandığımız popcorn örgü ise yine çok tercih edilen modellerden. Bunlar sadece iki model. Daha fazla bebek hırkaları tarifimiz var. Ana sayfadan hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi tığ işi ile ördüğümüz kız çocukları için örgüler modeline geçelim.

Düğmeli Hırka Nasıl Örülür?

İki renkli ördüğümüz önden düğmeli ceket tarzında harika bir hırka. Hırkanın şablonunu ve hangi yaşta örmek istiyorsanız harflerle ve cm ölçüleri ile ayrıntılı verilmiş. Yine kız için örgüler hırkamızın yapılışını videolu olarak da hazırladık. Dilerseniz önce şablonları görelimm.

Kız Çocukları için Örgüler 1

Kız Çocukları için Örgüler

Ölçülerimiz bu şekilde. Tığ işi ile V trabzanlarla, su taşı örneği ile ördüğümüz bir hırka. Hızlı büyüyen çocuklarımızı çok kolay bir şekilde öreceğiniz bir hırka tarifi. Unisex bir hırka. Erkek bebek hırka modelleri, kız bebek hırka modelleri olarak da örülebilir ve keyifle kullanılabilir. Önce hırkamızın duruşunu görelim.

Kız Çocukları için Örgüler 2

Harika duruyor. Şimdi de adım adım nasıl örüldüğünü videolu olarak izleyelim.

Kaynak : http://www.ahuyamacrochet.com/2019/05/abrigo-para-ninos-crochet.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler