Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kısa Sürede Tamamlanan Bebek Hırka Yapılışı

Bebekler için harika bir hırka yapılışı hazırladık. Ana kuzusu iplerle hırkayı örüyoruz. Erkek bebek hırka modelleri, kız bebek hırka modelleri olarak örebilirsiniz. Düz örgü, ters örgü ve kenar biye modelleriyle bebek hırkalarını tamamlıyoruz. Örgü kapşonlu bebek hırka yapılışı çok şık ve spor duruyor. Mont olarak, mevsimlik örgü hırka modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örgü tasarım Işıl Hanım bizlere hırkanın yapılışını adım adım anlatmış. İlmek sayılarını ayarlayarak daha büyük çocuklar içinde örebilirsiniz. En güzel bebek örgü modellerini örmeye devam ediyoruz. Kısa sürede tamamlanan bebek hırka yapılışı çok beğeneceğiniz güzel modeller arasında yerini alıyor.

El örgü hırka modellerinden kızlar için eteği saç örgülü hırka yapılışını örmek isteyebilirsiniz. Özellikle degrade örgü modellerinde saç örgüler çok kullanılıyor. Erkek bebekler için ise şal yakalı bebek hırkası nasıl örülür paylaşmıştık. İnceleyerek erkek torunlarınıza örebilirsiniz. Saç örgülü hırka modellerini de kız torunlarınıza örebilirsiniz.

Şişle Kolay Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Beyaz renklerle, kırmızı renklerle, gri  renklerle kürk örgü modelleri gibi öreceğiniz hırkalardan. Erkek bebekler için isterseniz ön kısmında küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Hırkaya fermuarlar yada düğmeler dikebilirsiniz. Çok güzel duracaktır.

Kısa Sürede Tamamlanan Bebek Hırka Yapılışı

Peluş hırkayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel. Kalın iplerle, peluş iplerle örüldüğü içinde hemen bitiyor. Eğer hazırsanız hemen videoya geçip kısa sürede tamamlanan bebek hırka yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler