Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şal Yakalı Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Şiş örgü örneklerinden erkek bebekler için hazırlanmış örgü hırka yapılışı hazırladık. Bebek hırkalarında şal yaka uygulaması yapıyoruz. Şal yaka uygulaması bebek örgülerinde çok güzel duruyor. Tabi aynı tekniği yetişkinler içinde uygulayabilirsiniz. Yakışacaktır. Daha önce hardal renginde erkek bebekler için hırka örmüştük. Yine şal yaka tekniğini uygulamıştık. Detaylara şal yaka erkek hırka yapılışından ulaşabilirsiniz. Rengiyle, modeliyle çok hoş bir hırka. Aynı deseni farklı bebek örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Hasır örgü, tuğla örgü, sepet örgü olarak geçiyor. Erkek bebek örgü hırka modelleri anlatımlı örnekte şal yaka uyuluyoruz demiştik. Mesela daha önce paylaştığımız kolay erkek bebek yeleği yapılışı hazırlamıştık. Yine aynı şekilde şal yaka uygulanıyor. Şimdi önünde desen uygulanarak örülmüş şal yakalı bebek hırkası nasıl örülür öğrenelim.

Şal Yaka Hırka Yapımı

Daha çok erkek bebeklere çok yakışacak bir hırka. Aynı hırkadan daha büyük örerek babalara da örebilirsiniz. Baba oğul birlikte giyecekleri çok hoş hırka olur. El örgü hırka modellerinde desen ve renk değişiklikleri yaparak kız bebekler içinde örebilirsiniz.

Şal Yakalı Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

İşte birazdan bu hırkayı öreceğiz. Pirinç örgü, haraşo örgü, burgu örgü modelleri, saç örgüler, işkembe örneği gibi şişle birçok desenin uygulamasını yapabilirsiniz. Eğer hazırsanız hemen şal yakalı bebek hırkası nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler