Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renge Renk Örgü Çocuk Hırkası

Kız çocukları için hazırlayacağımız harika bir model. Hırka örgü örneği. Tığ işi ile yaptığımız bir proje. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok iyi bir fikir. Bebek hırkalarında kullandığımız örnek bildiğimiz bir örnek. 3 trabzan ve zincirle oluşan bir model. Her yaş için kendiniz içinde örebilirsiniz. Örgü hırka yapılışı kolay bir örnek. Örgüye yeni başlayanlar ve kızlarına, kendine hırka örmek isteyenler kolaylıkla kızlarına örebilirler. El örgü hırka örnekleri için elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Veya pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Elinizde parça ipleriniz varsa yine bu örnek için kullanabilirsiniz. Hırka örgü için iplere ve kullanacağınız ipe göre tığa ihtiyacınız olacak. Hadi şimdi yapılışına geçelim.

Uzun Hırka Örgü Modelleri Anlatımlı

Çok güzel bir model. Hırka örgü örneği için artık ipleri kullanabilirsiniz. Modelde kullanacağımız şemaları sizlerle paylaşacağız. Hem resimlerden hemde şemadan takip ederek bu güzel hırkayı örebilirsiniz Örgü hırka yapılışı adımları takip ettiğinizde çok kolay olduğunu göreceksiniz. Küçük kızlarınız için, kendiniz için, örgü genç hırka modelleri olarak örebileceğiniz bir örnek. Hırkaya başladığınızda sayıları örmek istediğiniz bedene göre ayarlayabilirsiniz. Şimdi hırka örgü modeli için kullanacağımız şemaları görelim.

Hırka Örgü 6

Hırka Örgü 7

Hırka Örgü 8

Hırka Örgü 9

Hırka Örgü 10

Hırka Örgü 11

Hırka Örgü 12

Hırka Örgü 13

Şemalarımız bu şekilde. Kolay değil mi. Şimdi fotoğraflarla yapılış aşamalarını görelim.

Hırka Örgü 3

Hırka Örgü 4

Hırka Örgü 5

Hırka Örgü 14

Hırka Örgü 2

Minik hırkamızın cepleri de var. İsterseniz eklemeyebilirsiniz. Cep tercihi tamamen size bağlı. Şimdi de hırka bittiğinde üstte nasıl göründüğüne bakalım.

Hırka Örgü 1

Hırka Örgü

Yeni Örgü Hırka Modelleri 7

Hırka Örgü 15

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler