Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Aylık Bebek İçin Kapşonlu Hırka Yapılışı

Yine bebekler için hazırlanmış muhteşem bir el örgü hırka modelleriyle devam ediyoruz. Rengiyle modeliyle göz kamaştıran güzellikte olan bebek hırka modellerinden bir tarif hazırladık. Ön kısmında burgular olan arkasında fiyonguyla tamamladığımız bir hırka. Yine beğendiğiniz şiş örgü örnekleriyle tamamlayacağınız hırkayı çok seveceksiniz. 3 aylık bebek için kapşonlu hırka yapılışında renk değişikliğine giderek örnek değişikliğine giderek erkek bebek örgü hırka modellerine de dönüştürebilirsiniz. Etek kısmı açılarak ilerlediği için bu haliyle pek erkekler için uygun değil gibi. Ama siz artırma yapmadan düz inerseniz erkekler içinde uygun hale gelecektir. Ya da artırmalarınızı bu kadar yapmaz daha uygun yaparsınız.

3 Aylık Bebek İçin Kapşonlu Hırka Yapılışı

Bebek hırkaları için yine en güzel örgü modellerini örmeye devam ediyoruz. Mesela kızlar için eteği saç örgülü hırka yapılışını örebilirsiniz. Erkekler için ise bebek örgü hırka yapılışını örebilirsiniz. Çok şık çok güzel yeni modellerden. Modellerimiz sadece burada bahsettiklerimiz ile sınırlı değil. Oldukça fazla model var. Burada hepsinden bahsetmek mümkün değil. Hepsine mimuucom ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Şimdi hırkayı örme zamanı geldi. Hadi başlayalım.

0-3 Aylık Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

3 aylık bebekler için başlanmış muhteşem bir hırka öreceğiz birazdan. Yabancı örgü modellerinden. Aman gözünüzü korkutmasın. Vido başında ilmek sayılarından, cm ölçülerinden bahsedilmekte. Böylece hırkayı çok daha rahat örebiliriz. Ya da daha önce ördüğümüz ilmek sayılarından yararlanarak model uygulaması yapabiliriz.

3 Aylık Bebek İçin Kapşonlu Hırka Yapılışı 1

3 Aylık Bebek İçin Kapşonlu Hırka Yapılışı 2

3 Aylık Bebek İçin Kapşonlu Hırka Yapılışı 3

3 Aylık Bebek İçin Kapşonlu Hırka Yapılışı 4

Yakasına kürk eklediğimizde tam bir mont havasında olacak. Hazırsanız hemen 3 aylık bebek için kapşonlu hırka yapılışını öğrenelim.

Kaynak : https://www.etsy.com/es/listing/802685084/patron-pdf-abriguito-bebe-con-trenzas-0?ref=shop_home_active_22

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler