Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Surprise Bebek Ceketi Yapılışı

Bebekler için harika bir örgü hırka modeli. Surprise bebek ceketi yapılışı. Tarifi Türkçe videolu anlatımlı. Bebek hırkalarından sizlere en güzel modelleri hazırlamaya devam. Erkek çocuk örgü hırka modeli yapılışı olarak örüp kullanabilirsiniz. Kız çocukları içinde kullanabilirsiniz. Çok güzel ve örmesi keyifli bir hırka. Erkek çocuk kazak örgü modelleri yapılışları için beğendiğiniz desenleri kullanabilirsiniz. Haraşolar, burgular, pirinç örgüler… Birçok deseni kullanabilirsiniz. Ve her renk örgü ipini kullanabilirsiniz. Videodaki renk çok güzel mesela. Sarı tonlarında. Kolay bebek hırka yapımı için birçok farklı markanın birçok renkli, canlı iplikleri var. Siz beğendiğiniz markaların iplerini kullanabilirsiniz. Ben bebek örgüleri için bebe yünleri, pamuklu ipler kullanıyorum. Ve genelde 3.5 mm şiş ile örüyorum. Sizde şiş ölçülerini kullandığınız ipe göre belirleyebilirsiniz.

Bebek Hırkası Kolay Anlatımlı

Tek renk iplerle, batik iplerle örebilirsiniz. Erkek ve kız çocukları için uygun bir hırka. Surprise bebek ceketi yapılışı bütün olarak ilerliyor. 1 adet düz renk 1 adet renkli, kırçıllı veya batik ipe ihtiyacımız olacak. Ve birde 3.5 mm şişe. Daha önce parçalı olarak örmüştük bu modeli. Şimdi ise bütün olarak örüyoruz. Tek parça örgü modellerini sevenler için çok güzel bir örnek.

Örgü bebek hırkası yapılışına şişe  227 ilmek atarak başlıyoruz. Haraşo örerek modeli videodaki gibi örmeye başlıyoruz. Hıkanın önden ve arkadan görünüşü aşağıdaki gibidir. Renk uyumu ile harika duruyor. Sizde tek renk ipe uygun batik iplerle, renk geçişli iplerle çok şık hırkalar örebilirsiniz.

Surprise Bebek Ceketi Yapılışı 1

Surprise Bebek Ceketi Yapılışı

Hırkanın nasıl durduğunu gördük. Sıra geldi tarife. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler