Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1-1,5 Yaş Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Şiş örgü örneklerinden kışa hazırlık, serin günlerde giyilecek el örgü hırka modellerinden bir tarif hazırladık. Hem rengi hem de modeli çok güzel. Ana kuzusu iplerle tamamlanmış hırkayı sizde çocuklarınıza, torunlarınıza severek öreceksiniz. Bebek hırka modelleri el örgüsü eğer videodaki şekilde ördüğünüzde 1 -1,5 yaş için uyumlu olacak. 1 yaş bebek hırka modelleri, 1, 5 yaş bebek hırkası olarak öreceğiniz muhteşem bir model. Pirinç örgü modeli ve burgularla yapılmış örgü hırkada sizde sevdiğiniz, beğendiğiniz farklı şiş örgü örneklerini bir araya getirerek örebilirsiniz.

Bebek hırkaları veya yetişkin örgülerinde de hırkada bulunan modelleri kullanabilirsiniz. Örgü tasarım Işıl hamınım ördüğü birkaç hırkadan daha bahsedelim. 3-6 aylık bebek hırkası yapılışı hazırlamıştık. Küçük bebeklere uygun hırkalar örmek istiyorsanız bu modele göz atabilirsiniz. Üstelik çok şık bir hırka. Yakası fırfırlı bebek hırka yapılışı da çok beğeneceğiniz modellerden. Çok zarif duruyor. Daha büyük başlayarak kendinize bile örebilirsiniz. Çift taraflı hırkaları da örmek isteyebilirsiniz. Eğer nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız çift taraflı bebek örgü hırka yapılışına göz atabilirsiniz. Daha fazlası için önceki içeriklere göz atabilirsiniz. Şimdi 1-1,5 yaş bebek hırkası nasıl örülür öğrenme zamanı.

1-1,5 Yaş İçin Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Tüm detaylarıyla hazırlanmış çok hoş bir hırka. İlmek sayıları ayarlanarak her yaş için örülebilir. Mont havasında çok şık bir yelek. Kapşonlu bebek hırkaları arıyorsanız hem de çok güzel olsun. Kürk havası oluştursun diyorsanız bu hırka tam sizlere göre.

1-1,5 Yaş Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

1-1,5 Yaş Bebek Hırkası Nasıl Örülür? 1

Çok güzel görünüyorlar değil mi. İki farklı renkte duruşunu da gördük. Sanki kırmızı daha gösterişli olmuş. Daha güzel olmuş. O halde anlatıma geçelim. Baştan sona yapılışıyla 1 – 1,5 yaş bebek hırkası nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler