Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Yaş İçin Çok Şık Bebek Hırkası Yapılışı

Herkesin kolaylıkla öreceği ilmek sayıları ayarlayarak her yaşa görmek isteyeceği muhteşem bir hırkanın yapılışını hazırladık. Bebek hırkaları yapılışı olarak çıktık yola fakat her yaşa örülecek çok şık hırkalardan. Düz örgü ile örüyoruz. Bu sayede örgüye yeni başlayanlar da örgüde profesyonelleşenlerde rahatlıkla örebilirler. Hırkayı güzel yapan ise ipi ve kenarlarda kullanılan basit süslemeler. Sizde düz ördüğünüz örgülere böyle küçük kenar oyaları ekleyerek bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. 3 yaş için çok şık bebek hırkası yapılışına geçmeden önce yine bebekler için ördüğümüz modellerden bahsedelim biraz.

Bebek hırkalarında kızlar için öreceğimiz çok şık hırkalardan bahsedeceğiz. Bebek hırka yapılışı yine ip seçimiyle ve model uygulamasıyla en güzel hırkalardan biri. Yakasındaki fırfırlar hırkaya çok yakışmış. Eminim kız bebeklere de hırka çok yakışacak. Çilek örgü modeli yapılışı büyük küçük herkes için ördüğümüz örgülerde kullandığımız modellerden. Hırkalar ise en çok ördüklerimizden. Dikişsiz kapşonlu bebek hırkası ise erkek bebeklere de kız bebeklere de örmek isteyeceğimiz degrade örgü hırkalardan. Gelin şimdi yeni modele geçelim. 3 yaş için çok şık bebek hırkası yapılışını öğrenelim.

Buklet Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Bu sezon buklet montlar, kuzu buklet montlar çok moda. Bu modayı da bebeklerimize, çocuklarımıza göre de uyarladık. Bugün 3 yaş için çok şık bebek hırkası yapılışı hazırladık. Beyaz buklet ipler ve kenar oyası ile tamamladığımız hırkalardan. Bu hırkada şiş örgü ve tığ işi bir arada.

3 Yaş İçin Çok Şık Bebek Hırkası Yapılışı

3 Yaş İçin Çok Şık Bebek Hırkası Yapılışı 1

3 Yaş İçin Çok Şık Bebek Hırkası Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. Düz örgü ancak bu kadar güzel olabilirdi. Bebek örgü modellerinden en güzel hırkaların yapılışına geçiyoruz. 3 yaş için çok şık bebek hırkası yapılışını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler