Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kapişonlu Örgü Hırka Nasıl Yapılır?

Çok beğeneceğiniz güzel bir örgü hırka modeli anlatacağız sizlere. Yapılışı oldukça basit. Haroşa örgü modelinden yaparak örüyorsunuz. Şema olarak ayrıntılı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Kız çocukları için de erkek çocukları içinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İkiz çocuklar için harika olacaktır. Sevdikleri renklerde uygulayarak.  Sitemizi ziyaret ederek çok daha fazla örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Şiş örgü modelleri, tığ işi örgü modelleri, motifli örgü modelleri … Ne ararsanız var. Bebekler için uygulayacağınız özel örgülerde mevcut. Onlar için çok şık tulum modelleri yapabilirsiniz. Bebek battaniyesi modelleri yapabilirsiniz.

Kapşonlu Örgü Hırka Modeli Yapılışı

Az önce de belirttiğim gibi düz örgü örerek yapılmış güzel bir hırka. Haroşa örgüyü düz olarak örenler var ters olarak örenler var. Siz elinize nasıl kolay geliyorsa öyle örebilirsiniz. Dileyen aynı tekniği kullanarak farlı bir model uygulayarak da yapabilir. Kollarına desen koyabilir mesela.

Önce sizlere yaparken kolaylık sağlaması için şemayı vermek istiyorum. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Kapişonlu Örgü Hırka Nasıl Yapılır? 6

Kapişonlu Örgü Hırka Nasıl Yapılır? 5

Yapılış şekli çok araştırdım ama maalesef bu kadar bulabildim. Yinede sizlerle paylaşmak istedim. Ve bittiğinde ortaya çıkan görüntüye bayılacaksınız. Kışın soğuk günlerinde çocuklarınızı koruyacak.

Kapişonlu Örgü Hırka Nasıl Yapılır? 4

Kapişonlu Örgü Hırka Nasıl Yapılır? 3

Kapişonlu Örgü Hırka Nasıl Yapılır? 2

Kapişonlu Örgü Hırka Nasıl Yapılır? 1

Kapişonlu Örgü Hırka Nasıl Yapılır?

Kaynak : http://marrietta.ru/post390977063/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler