Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Meşe Palamudu Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Şiş örgü modelleriyle devam ediyoruz. Sırada çok beğeneceğiniz birçok örgü modelinde kullanacağımız bir tarif hazırladık. Bebek örgü modellerinde, örgü hırka modellerinde kullanabiliriz. Meşe palamudu örgü modeli nasıl yapılır videolu olarak hazırladığımız örneklerden. Damla şeklinde olan örneği çok severek düz örgülerinizle birlikte de kullanabilirsiniz. Şiş örgülerde damla desenlerinden bahsedelim biraz. Mesela yağmur damlalarını andıran bir örneğimiz var. Yapılışına videolu yağmur damlaları yazlık örgü modellerinden. Birçok modelde kullanabilirsiniz. Örgü yelek modellerinde de güzel durur. Şişle ajurlu yapraklar örneği yine damlaları andırıyor. Örgü modelleri ve yapılışlarında çok seveceğimiz haraşo örgü modelleri ve düz örgüyle yaptığımız tarife geçelim.

Meşe Palamudu Örgü Modeli Yapılışı

Meşe palamudundan örgü modeli severek öreceğimiz keyifli örgülerden. Kabartma modelleri seviyorsanız ve yeni modeller arıyorsanız bu modelle başlayabilirsiniz. Örneğe direk başlayabilirsiniz. Lastik kullanmadan yarım damlalar şeklinde başlayabiliriz. Düz örgüler örüp kol kısmında, kapşon kısmında meşe palamudu desenini uygulayabilirsiniz.

Meşe Palamudu Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Şişe 43 ilmek atarak başlayalım aşağıda videoda olduğu gibi örmeye başlayalım. Sizde bu modelle ördüğünüz örgüleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Tığ işi örgülerle de modeli birleştirebilirsiniz. Model biraz ahududu örneğini andırıyor. Bu modelle isterseniz örgü puf modelleri, örgü kırlent modelleri örebilirsiniz. Meşe palamudu örgü modeli nasıl yapılır izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler