Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri

Bebek hırkalarından sizlere fikir verecek çok güzel bir model hazırladık. Şiş örgü modelleri ile ördüğümüz güzel bir örnek. Ters başak örgü modeli ile örülmüş bir hırka. Takım olarak pantolon, şapka ve patik de örebilirsiniz. Örgü hırkanın sayıları, pantolonun sayıları mevcut değil. Sadece örneğin yapılışını hazırladık. Örneği istediğiniz sayılarda, istediğiniz örgülerinizde kullanabilirsiniz. El örgüsü bebek hırka modelleri bebe yünleri ile örebilirsiniz. Bebeklerimizin tenlerine zarar vermeyecek ipleri kullanabilirsiniz. Renkli çocuk örgülerinde çok güzel ipler var. Onları kullanabilirsiniz. Hırka örgü için daha çok örneğimiz var. Beğendiğiniz şiş örgü modellerini renk renk bir araya getirerek hırka modellerinde, bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere fikir verecek güzel modelin yapılışına geçelim.

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı

Şiş örgü ile ördüğümüz çok güzel bir örnek. Tarifini sizlere videolu olarak hazırladık. Modeli videodan takip ederek örgülerinizde kullanabilirsiniz. Model oldukça kolay bir model. Yazlık örgü modellerinde, yelek modellerinde, şapka modellerinde, şal modellerinde kullanabilirsiniz. El örgüsü bebek hırka modellerinde kullandığımız örneğin farklı örgülerde de çok güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Lila rengi simli bir iplikle örülmüş bir takımı inceleyeceğiz birazdan. Örneğimiz şapkada ve hırkada kullanılmış. Ve örgü pantolonun paça kısımlarında. Sizde örgülerinizde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Şimdi takım olarak örüldüğünde nasıl durduğunu görelim.

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri 1

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri 2

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri 3

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri 4

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri 5

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri 6

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri 7

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri 8

El Örgüsü Bebek Hırka Modelleri 9

Şimdi örneğin nasıl örüldüğünü inceleyelim. Kolay ve çok güzel ajurlu örgü modellerinden.

Kaynak : http://angiesangelspatterns.co.uk/Shop/K_024.htm

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler