Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3-6 Aylık Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Bebek örgü hırka modellerine çok güzel yepyeni bir modelin yapılışını ekliyoruz. 3-6 aylık bebek örgü hırka yapılışı. Düz örgülerle örülmüş önden düğmeli şiş örgü hırka modellerinden. Erkek bebek hırkaları, kız bebek hırkaları olarak örebilirsiniz. Hırkanın yanına çok güzel bebek örgü şapka modelleri, bebek patikleri örebilirsiniz. Örgü bebek pantolonları ile de çok güzel takımlar oluşturabilirsiniz. Bayramlık kombinler oluşturabiliriz. Şiş örgü bebek hırka modelini 3 -6 aylık bebekler için örüyoruz fakat ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Bebek hırkaları ilmek sayıları ayarlanarak her yaş her aylık bebekler için örülebilir. Yine şiş örgü güzel hırkalardan bahsedelim. Bebeklerimize çok yakışacak. Dikey bebek hırkası nasıl örülür daha önce bahsettiğimiz modeller arasında yer alıyor. Kız bebekler için erkek bebekler için de örebiliriz. Renkli bebek örgü hırka yapılışı görüntüsü itibari ile kırkyama örgü modellerini andırıyor. Kızlara çok yakışacak bebek hırka yapılışı kolları fırfırlı, yakası fırfırlı zarif modellerden. Şimdi yeni modele geçiyoruz. 3-6 aylık bebek örgü hırka yapılışını öğreniyoruz.

Şişle Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

3,5 mm şişle bebe yünleriyle 129 ilmek atarak hırkanın yapılışına başlıyoruz. Hırkayı örmeye alttan başlıyoruz. Görünüş itibari ile yakadan başlama hırka modelleri gibi duruyor. Gelin ilk olarak hırkanın nasıl durduğuna bakalım.

3-6 Aylık Bebek Örgü Hırka Yapılışı

3-6 Aylık Bebek Örgü Hırka Yapılışı 2

3-6 Aylık Bebek Örgü Hırka Yapılışı 3

3-6 Aylık Bebek Örgü Hırka Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Hırkayı örerken ipiniz artarsa eğer bebek patik modelleri de örebilirsiniz. Son olarak videoya geçiyoruz. Baştan sona yapılışıyla 3-6 aylık bebek örgü hırka yapılışını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler