Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Balık Sırtı Modeli Bebek Hırka Yapılışı

Bebek hırka modellerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Erkek bebek hırka modelleri, kız bebek hırka modelleri örebilirsiniz. Hırkanın yapılışında balık sırtı örneğini kullanıyoruz. Çok güzel bir örnek. Örneği farklı modellerin yapılışında da kullanabilirsiniz. Bebek yelekleri, bebek battaniyesi örebilirsiniz. Yetişkin örgülerinde kullanabilirsiniz. Yakadan başlama bebek hırkasında kullanılan balık sırtı modeli yine aynı sayılarla örülüp farklı örnekleri kullanarak öreceğiniz modellerden.

Bu paragrafta biraz bebek hırkalarından bahsedelim. Daha önce ördüğümüz güzel hırkalardan bahsedelim. Çift taraflı bebek örgü hırka yapılışı kız bebekler içinde erkek bebekler içinde uygun. İki hırka birleştirilerek örüldüğü için kalın mont gibi oluyor. Yakası fırfırlı bebek hırka yapılışı kızlar için örülmesi gereken çok güzel bir model. Erkek çocukları için erkek bebek hırka modelleri ve yapılışını inceleyip torunlarınıza, çocuklarınıza örebilirsiniz.

Balık Sırtı Modeli Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Bebek hırkalarından hem kızlara hem erkeklere uygun olarak örebileceğiniz şiş örgü örnekleriyle tamamlanmış bir hırka. Yakadan başlama örgü modellerinden örülmeye değer örneklerden. Örgü hırkalardan. Daha önce paylaştığımız örnekleri hırkalara uyarlayarak örebilirsiniz. Balık sırtı modeli bebek hırka yapılışı tamamlandığında nasıl duruyor göz atalım.

Balık Sırtı Modeli Bebek Hırka Yapılışı

Balık Sırtı Modeli Bebek Hırka Yapılışı 1

Çok güzel değil mi. O halde videoya geçelim ve hırkanın nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler