Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Çocuk Örgü Modelleri Anlatımlı

Kız çocukları için harika bir hırka modelleri yapılışı hazırladık. Kız çocuk örgü modelleri anlatımlı örnek örgü tasarım tarafından Elsadan esinlenerek örülmüş. Harika bir model olmuş. Kızlar bayılacak. Elsa filmini, Elsa kostümünü kızlar çok seviyor. Elsanan esinlerek örülmüş bu güzel hırkanın yapılışına birazdan geçeceğiz. Şimdi kızlarımız için örülmüş harika modellere bakalım daha önce anlattığımız. Kız çocuk örgü hırka modeli kürklü örgülerden. Ahududu örgü çocuk hırka yapılışı da harika bir model. Her yaşa uygun olarak örebilirsiniz. Renkli örgü hırka yapımı da tığ ile ördüğümüz değişik ve çok güzel bir model. Keyifle örebilirsiniz. Hadi şimdi kız çocuk örgü modelleri anlatımlı örneğin detaylarına geçelim.

Elsa Hırka Nasıl Örülür?

Şiş örgü modelleri ile örülmüş süper bir hırka tarifi daha. Mavi tonlarında simli güzel bir iple ve aynı tonlarla peluş iplerle harika bir hırka. Kız çocuk örgü modelleri anlatımlı örnek örgü tasarımın anlatımlı modellerinden. Modeldeki ölçüler 4 -5 yaş için uygun. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Videonun başında hangi iplerle örebiliriz, hangi şişleri kullanabiliriz detaylar mevcut. 50 ilmek atarak yaka kısmından peluş iple başlıyoruz. Ve videoda anlatıldığı gibi örmeye devam ediyoruz.

Hırka iplerin kalınlık ve inceliğine göre ölçüleri değişecektir. Hadi şimdi modelin nasıl göründüğüne bakalım.

Kız Çocuk Örgü Modelleri Anlatımlı 2

Kız Çocuk Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Kız Çocuk Örgü Modelleri Anlatımlı 3

Çok güzel görünüyor değil mi. Dantellerle, kürklerle bebek örgülerini süsleyebilirsiniz. Hadi şimdi bu güzel hırkanın kız çocuk örgü modelleri anlatımlı örneğin yapılışına geçelim. Videodan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler