Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı

Bebek örgüleri modellerinden şiş örgü örnekleri ile hazırlanmış bebek hırkaları yapılışı hazırladık. Yabancı örgü modellerinden bildiğimiz örneklerle örülmüş muhteşem bir hırka. Erkek bebek hırka modelleri olarak öreceğiniz muhteşem bir model. Anneanneler, babaanneler hepinizi buraya bekliyoruz. Torunlarınıza erkek bebek hırka modelleri ve yapılışını hemen örmeye başlayabilirsiniz. Yandan düğmeli hırka yapılışında sizde beğendiğiniz şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Baklava dilimleri, burgular, pirinç örgüler, haraşo modeli ve daha sayamadığımız birçok örneği hırkalarda kullanabilirsiniz.

Bu paragrafta erkek bebekler için daha önce ördüğümüz hırkalardan bahsedeceğiz. Eğer çocuklarınıza şal yakalı bebek hırka modelleri örmek isterseniz şal yakalı bebek hırkası nasıl örülür göz atabilirsiniz. Erkek bebek panço hırka nasıl örülür paylaştığımız diğer projeler arasında. Kadife iplerden de bebekler için çok güzel hırkalar örebilirsiniz. Mesela kadife ipten kapşonlu hırka nasıl örülür inceleyeceğiniz modeller arasında olsun. Gelelim şimdi yeni model erkek bebek hırka modelleri ve yapılışını öğrenelim.

Erkek Bebek Hırka Örneği Yapılışı

Kollarda farklı, önlerde farklı örneklerle örülmüş yepyeni bir hırka. Adım adım nasıl örüldüğünü öğrenecek hemen çocuklarımıza, torunlarımıza örmeye başlayabiliriz. Hırkanın yapılışında alize merino royal kullanılmış, 3,5 mm şişle örülmüş. Hırka 74 cm yüksekliğinde. Sizde ilmek sayılarınızı örmek istediğiniz bebeğin ölçülerine göre örebilirsiniz.

Erkek Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 1

Erkek Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2

Erkek Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 3

İki farklı renkle örülmüş hırkayı inceledik. Şimdi erkek bebek hırka modelleri ve yapılışının nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/Co9XqxWI4T2/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler