Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık El Örgüsü Bebek Hırka Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından şahane bir hırka tarifi hazırladık. Yazlık el örgüsü bebek hırka yapılışı. Rengiyle, modeliyle harika bir hırka. Bebek hırkaları bebek haberini aldığımızda çok ördüğümüz örgülerden. Bebek yelekleri, bebek battaniyesi ve bebek patikleri başı çekiyor tabi. Sonra bebek hırkaları örüyoruz. En güzel şiş örgü örneklerini, tığ işi örgülerini bebeklerimiz için kullanıyoruz. Reglan kollu, önden düğmeli, v yakalı örgü modelini çok seveceksiniz. Kız bebekler için uygun hırkayı örnek ve renk değişikliği yaparak erkek bebek hırka modelleri olarak da örebiliriz. Kız bebek bolero hırka yapılışı son model örgülerden. Çok şık. Bebek örgü hırka modelleri açıklamalı modeller için yazlık ipler kullanabilirsiniz. Eğer yaz için örüyorsak. Kış için örüyorsak kışlık ipler seçebiliriz. Kızlar için en çok ördüğümüz örgü modellerinden biride ahududu örneği ile yaptığımız hırkalar. Eğer yapılışını merak ediyorsanız hemen ahududu bebek hırkası yapılışından ulaşabilirsiniz.

En Güzel Bebek Hırka Modelleri Anlatımlı

Şişle ördüğümüz rengiyle modeliyle çok hoş bir örnek. Kollarında ajur uygulaması yaptığımız ön ve arka parçalar için düz örgü örneğini kullanıyoruz. Hırkanın yakasına küçücük örgü çiçeklerle örgü broş modelleriyle süsleyebilirsiniz.

Yazlık El Örgüsü Bebek Hırka Yapılışı

Yazlık El Örgüsü Bebek Hırka Yapılışı 1

Yazlık el örgüsü bebek hırka yapılışı çok şık duruyor. İlmek sayıları ayarlanarak her yaşa göre örülebilir. Hatta yetişkinler içinde örebiliriz. Hadi şimdi nasıl örülüyor izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler