Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Boyutlu Bebek Örgü 3lü Takım Yapılışı

Bebek hırka modeli, bebek şapka modeli ve bebek patik modelinden oluşan çok güzel 3 lü takım yapılışı hazırladık. Takımımızda tığ işi örgü modellerini kullanıyoruz. Sizde aynı örneklerle daha geniş kapsamlı takımlar örebilirsiniz. Bebek battaniyesi, bebek yeleği, bebek örgü atkı modellerinden oluşan 5 – 6 parçalık takımlar örebilirsiniz. Özellikle yeni doğum yapacak kızlarınıza, gelinlerinize vereceğiniz çok hoş çok güzel çok kullanışlı bir hediye olur. Bebek görme hediyesi olarak da yapabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde beğendiğiniz tığ işi örgülerle, şiş örgü örnekleriyle takımlar örebilirsiniz. Tabi dileyen parçaları tek başına da örebilir.

Geçtiğimiz günlerde yine sizlerle çok güzel bir takımdan bahsetmiştik. Takımımız hem tığ hem şiş diyebileceğimiz tunus işi örgü modellerinden oluşuyordu. Eğer merak ediyorsanız detaylara tunus işi bebek takımı nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Örgü modellerinde takımlar halinde veya tek başına modeller halinde yeni örgüler örebiliriz. Hazırsanız 3 boyutlu bebek örgü 3lü takım yapılışı anlatımını izleyelim.

Bebekler İçin 3 lü Takım Nasıl Örülür?

İlk videoda hırka anlatımını, 2. videoda patik anlatımını 3. videoda ise şapka anlatımını izleyeceğiz. Böylece ister ayrı ayır videoları izleyerek ayrı parçalar örebilirsiniz isterseniz de tüm videolardan güzel bir takım örebilirsiniz. Özellikle yeni doğan bebekler için örülebilecek şahane bir takım. Videoda verilen ölçüler 1 – 9 aylık bebekler için uygun.

3 Boyutlu Bebek Örgü 3lü Takım Yapılışı 1

3 Boyutlu Bebek Örgü 3lü Takım Yapılışı

Tüm detaylar 3 güzel videoda gizli. Hemen 3 boyutlu bebek örgü 3lü takım yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler