Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Bebek Patiği Yapımı Anlatımlı

Sırada şişle örülen bebek patiği modeli yapılışı var. Dilediğiniz renklerde öreceğiniz çok güzel bir patik. Bebek patiklerinin en güzel, en kolay, en kullanışlı modellerini anlatımları ile birlikte sizler için yayınlamaya çalışıyoruz. İki şişle bebek patiği yapımı anlatımlı modeli torunlarınız için, kız ve erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. Üzerini çeşitli aksesuarlarla, örgü süsleme sanatı ile süsleyebilirsiniz. İnciler, boncuklar dikebilirsiniz. Küçük kurdele güller dikebilirsiniz. Dantellerle süsleyebilirsiniz. Ufak bir örgü papyon ekleyebilirsiniz. Bunun gibi daha birçok şiş ile, tığ ile yapılmış örgü aplikelerle süs örneklerini dikebilirsiniz. Patiğimiz şiş ile yapılıyor. Şiş ile örülen farklı bebek patik modellerimiz de var. Mesela bebek patikleri yapılışı çok güzel bir örnek. Üzerinde burgu modeli kullandığımız bir örnek. Bebek patik modelleri ve yapılışı Türkçe anlatımlı örneğimiz ise yine üzerinde çeşitli süslemeleri kullanacağınız bir model. Boğazlı patiklerden. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışı için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Şimdi gelelim yeni modelimizin yapılışına.

Kolay Bebek Patiği Yapılışı Video

Erkek ve kız çocukları için hazırlayacağınız çok güzel bir patik modeli hazırladık. Üstelik yapılışı da çok kolay. İki şişle bebek patiği yapımı anlatımlı modelin tüm detaylarını videoda bulabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa en altta bulunan yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bebekler için kullanacağınız ipler bebe yünleri, pamuklu ipler olabilir. Onların tenine zarar vermeyecek, antibakteriyel ipler kullanabilirsiniz.

İki Şişle Bebek Patiği Yapımı Anlatımlı 1

İki Şişle Bebek Patiği Yapımı Anlatımlı

Modelimizin nasıl olduğunu gördük. Şimdi de nasıl yapıldığını videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler