Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Kolay Bebek Patiği Yapımı

Bebek patiklerinden sizlere çok kolay çok şık bir patiğin yapılışını hazırladık. Örgü çorap modelleri olarak da kullanacağınız modellerden. Çorap üzerinde, zıbınla, etekle çok güzel duracak. Bebek patiklerini örmek için daha önce ördüğünüz bebek battaniyesinden, bebek yeleklerinden, bebek hırkalarından kalan parça ipleriniz varsa değerlendirmek için en güzel bebek patilerini örebilirsiniz. Az sonra paylaşacağımız örgü patik modellerini haraşo örgü modeli ve burgu örgü modeliyle tamamlıyoruz. Hem kızlar için hem de erkekler için örebilirsiniz. Dilediğiniz rengi kullanabilir patiğin üzerinde dilediğiniz şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Mesela burgunun olduğu yere ajurlu örgü modelleri, yapraklı örgü modelleri örebilirsiniz.

Anlatımlı bebek patik modeli örnekleri 0 aydan 6 aya kadar ölçüleri veriliyor. Videoda anlatımda ufak bir hata yapılmış. 3 – 6 aylık bebek patiği yapılışı için 11 ilmek olana kadar değil 8 ilmek olana kadar örülecekmiş. Şişle kolay bebek patiği yapılışı için anlatıma geçelim. Baştan sona örülüşüyle şişle kolay bebek patiği yapımını öğrenelim.

Şişle Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Yine kolay örgü modelleriyle bebeklerimiz için hazırladığımız örgü modeliyle devam ediyoruz. Kızlarımıza, oğullarımıza en güzle patikleri örüyoruz. 0-6 aylık bebekler için öreceğimiz patiği hediye olarak da düşünebilirsiniz. İlmek sayıları videoda verilmekte.

Şişle Kolay Bebek Patiği Yapımı

Çorap veya patik olarak kullanacağımız çok güzel bir model. Hazırsanız tüm detaylarıyla şişle kolay bebek patiği yapımını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler