Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Bebek Çorabı Nasıl Örülür ?

Doğal ürünler kullanıyorsanız çocuklarınız için çorapları da doğal olsun. Sağlıklı , organik , pamuklu , bambu iplerle çocuklarınıza örgü çorap modelleri örebilirsiniz. Bebeklerimiz daha doğmadan onlar için en güzel modellerden örgü örmeye başlarız. Battaniye modelleri, yelek modelleri , kazaklar, hırka modelleri hazırdır onlar dünyaya gelmeden. En güzel örnekleri bulup onlar için öreriz. Çok şık örgü patik modelleri ve yapılışları yaparız onlar için kızlar için pembe renkli patikler, erkekler için mavi renkli patikler yapılır genelde. Bebek daha dünyaya gelmeden belli bir yaşa yetecek kadar bebek örgü modelleri hazırdır. Anneanneler, babaanneler hemen başlarlar örgü örmeye.

Tığ işi örgü modelleri, şiş örgü modelleri hazırdır . Renk renk, çeşit çeşit örgüler , patikler, yelekler örmüşüzdür , güzel yavrularımızın doğmasını bekliyordur. Çocukları için, bebekler için çorap örmek isteyenler için çok güzel , tığ işi örgü çorap modeli videosu hazırladık. Videoda modelin nasıl yapılacağı ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Sizler istediğiniz iplerle aynı teknikle örebilirsiniz. Tığ olarak aldığınız iplere uygun tığlar tercih edebilirsiniz.

Tığ İşi Çorap Nasıl Örülür?

Çorabın nasıl yapıldığını videodan takip edebilirsiniz. Kolay bir şekilde örebilirsiniz. Nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Aklınıza takılan herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler