Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı

Tığ işi örgülerden pamuklu iplerle yaz için hazırladığımız bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı. Tabi sadece yaz için değil kış içinde kullanabiliriz patiği. Çok hoş çok güzel bir patik. Örgü çiçek modelleri ile süslediğimiz patiği çok beğeneceksiniz. Sizde sevdiğiniz farklı örgülerle kız bebek patik modellerini süsleyebilirsiniz. Çiçek kısmını iptal edip farklı aplikelerle erkek bebek patik modellerine çevirebilirsiniz. Bebek patikleri birçok modele çevrilebilir. Bebek patik örgü modelleri için sevdiğiniz iplerle beğendiğiniz patikleri örebilirsiniz. Bebek örgü patik modelleri anlatımlı örnek için inciler, düğmeler, keçeler ile süslemeler de yapabilirsiniz. Şimdi yeni modelimizin anlatımına geçelim. Adım adım şemalı olarak videolu olarak patiğimizin anlatımını hazırladık.

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı

Bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı model için pamuklu ipler kullanıyoruz. 1 aylık bebekten 12 aylık bebeğe kadar taban ölçüleri cm olarak mevcut. 3 mm tığ ile patiği örüyoruz. İpler ve tığ hazırsa şimdi şemalı anlatımla tabanı örmeye başlayalım.

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 6

Yukarıdaki şemada aylık bebek ölçülerinde taban ölçüleri mevcut. Yada her zaman kullandığınız tabanlıkları patiklerde kullanabilirsiniz. Önce tabanımızın tam halini görelim.

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı

Tabanı bu şekilde öreceğiz. Adım adım taban nasıl örülür inceleyelim.

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 7

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 1

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 2

Tabanı ördük. 3 turda tabanı bitirdik. Şimdi üst kısmın anlatımına bakalım.

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 4

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 5

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 9

Patiğin tarifini adım adım şemalarla inceledik. Çok güzel görünüyor. Taban da harika. Farklı üst kısım örnekleri de örebiliriz. Böylece tabanı birçok şekilde değerlendirmiş oluruz.

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 3

Bebek Patik Örnekleri ve Yapılışı Anlatımlı 8

Patiği her renk ile örebiliriz. Bittiğinde de yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem. Hazırsanız tüm detayları ile videolu yapılışını izleyelim.

 

Kaynak :https://www.bianzhihui.com/t/6958 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler