Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Spor Patik Yapılışı

Bebeklerimiz için güzel bir spor patik yapılışı hazırladık. Örgü spor ayakkabı olarak da kullanabilirsiniz. Örgü bebek spor patik yapılışı her renkle örülüp hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için örülecek şahane modellerden. Bebek patiklerini yazlık örgü modelleri olarak hazırlayabilirsiniz. Pamuklu ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Ön kısmında ajurlu örgü modelleri uygulaması yapılmış. Yazlık bebek patiklerinde, yazlık örgü ayakkabı modellerinden bahsedelim. Erkek ve kız çocuklarımız için rahatlıkla örebiliriz.

Tığla bebek patik yapımı kız bebekler için uygun bir model. Tam yazlık. Ön kısımlarında fırfırlı bir patik. Tığ işi bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı renk değişiklikleri yapılarak ve fiyonk iptal edilerek erkek bebekler içinde örülebilir. Anlatımlı bebek sandalet yapımı önden düğmeli çok hoş bir örnek. Yine erkek ve kız bebekler için patik modelleri olarak örebilirsiniz. Parmak arası terlikler alıp üzerini örgü ile tamamlayabiliriz. En güzel örneğini ise örgü çocuk ayakkabısı yapılışı terlik üzerine örülen spor ayakkabılardan. Şimdi de yine çok beğeneceğimiz yeni modelin anlatımına geçelim.

Örgü Bebek Patiği Nasıl Örülür?

2 mm tığla, pamuklu ipliklerle örülmüş şahane bir patik hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Eğer benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Tığ örgü terimleri her dilde aynı olduğu için rahatlıkla örebiliriz. Örgü bebek spor patik yapılışı için kahverengi ve beyaz iplikler kullanacağız.

Örgü Bebek Spor Patik Yapılışı 1

Örgü Bebek Spor Patik Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Taban kısmı 9,5 cm. Tur sayıları ayarlanarak her yaş için örülebilir. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler