Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kardan Adamlı Patik Yapılışı

Patik modellerinin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada kardan adamlı patik yapılışı var. Kız çocuklarına, erkek çocuklarına, büyük küçük herkese öreceğimiz patik modellerinden. İlmek sayıları ayarlanarak her ayak numarası için örülebilir. Kardan adamlı patik yapılışını videodan öğrenip daha sonra bebek patikleri modelleri, yetişkin örgü patik modelleri olarak örebiliriz. Tam kışa uygun çok hoş şiş örgü patik modellerinden. Yanına birde kardan adamlı kazak yapılışı ve kardan adamlı eldiven örgü modelleri yapılışı örüp takım yapabilirsiniz. Daha fazla kış temalı, yeni yıl temalı örgü modelleri ve yapılışlarına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi kardan adamlı patik yapılışını öğrenelim.

Kardan Adamlı Patik Nasıl Örülür?

Kırmızı, beyaz, mavi, turuncu renkleri kullanarak güzel bir patik öreceğiz. Ana renk olarak mavi yerine siyah da kullanabilirsiniz. Gece rengi. Çok güzel olacaktır. Elinizde olan farklı ipler varsa yine patiği örmek için kullanabilirsiniz. Örgü patik modelleri için yünlü, pamuklu, akrilik gibi ipleri kullanabilirsiniz.

Kardan Adamlı Patik Yapılışı

Kardan Adamlı Patik Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi bu patiğin nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Tüm aşamalarıyla kardan adamlı patik yapılışı yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler