Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ponponlu Bebek Patiği Yapımı

Çok sevimli bir patik. Bebek patiklerinden ponponlu bebek patiği yapımını keyifle örecek ve hemen bitireceksiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir proje. Renk renk patikler örebilirsiniz. Çizgili patikler örebilirsiniz. Hediyelik fikirler içinde çok güzel bir fikir. Ördüğünüz bir hırka modelleri, yelek modelleri, bebek battaniyesi yanına patik örebilirsiniz. İpleriniz artarsa patik ile değerlendirmiş olursunuz. Hemde güzel bir takım örmüş olursunuz. Bebek patikleri yapılışı ile ilgili farklı paylaşımlarımız da var. Mesela bir saatte bebek patiği nasıl örülür sizlerle paylaşmıştık. Bebeklerine patik örmek isteyen, örgüye yeni başlayan ve örgü sevip de örmeye pek vakit bulamayanlar için çok güzel bir model. Daha fazla model için ana sayfadan bir tıkla hepsine ulaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye deam edin.

Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı Video

Ponponlu bebek patiği yapımı şiş ile ördüğümüz bir örnek. Haraşo örgü modelleri ile yapıyoruz. Dilerseniz sizler faklı örneklerde kullanabilirsiniz. İki renkli örgü modelleri ile de çok güzel durur. Ponponlu patik yapılışı için 3,5 numara şiş ve bebe yünü ip kullanabilirsiniz. Patiğimizin ölçüleri 0-6 ay arası bebek için uygundur. 30 ilmek başlayarak haraşo örgü tekniği ile kare şekilde örüp tamamlıyoruz.  Daha sonra tığ yardımı ile birleştirip patik şeklini veriyoruz. Üzerinin süslemesi içinde küçük bir ponpon yaparak süslemesini yapıp tamamlıyoruz.

Ponponlu Bebek Patiği Yapımı

Ponponlu Bebek Patiği Yapımı 1

Ponponlu Bebek Patiği Yapımı 2

Ponponlu Bebek Patiği Yapımı 3

Patik çok sevimli görünüyor. Örmek isteyenler için tarifi hemen altta videoludur. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler