Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Bebek Patiği Yapılışı

Bebek örgü modellerinden bu kez özel bir teknikle örülmüş bebek patik modelleri yapılışıyla devam ediyoruz. Kolay bebek patiği yapılışı daha önce ördüğümüz bebek hırkaları, bebek yelekleri, bebek battaniyesinden kalan iplerle de öreceğimiz kolaylıkta modellerden. Az önce özel bir teknikle demiştik. Taban kullanılmadan örülen kolay bebek patiklerinden. Özel tekniği kullanarak çeşit çeşit tığ işi örneklerle, şiş örgü örnekleriyle bebek patiklerini örebilirsiniz. Örgü bebek patikleri demişken daha önce ördüğümüz birkaç modelden bahsedelim. Mesela fiyonklu örgü bebek patiği yapılışı yine kolay modellerden. Bu kez şişle bebek patiği olarak örmüştük. Kare motiften bebek patiği yapılışı incelemeniz gereken modellerden. Örülme şekli oldukça kolay. Çiçekli kolay örgü bebek patik yapılışı yazlık olarak kullanabileceğiniz tabi kışın da kullanabileceğiniz patiklerden. Gelelim şimdi yeni modele. Kolay bebek patiği yapılışını öğrenelim.

Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Tığ işi örgü modelleriyle örülmüş kolay bebek patiği yapılışı hazırladık. Çapraz fıstıklar, popcornlar, V trabzanlar gibi birçok modelle patiği örebiliriz. Tur başlarında renk değişikliği yaparak renkli bebek patikleri olarak örebiliriz. Renklerle lale desenleri, papatya desenleri oluşturabiliriz.

Kolay Bebek Patiği Yapılışı

Patiğimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Kurdele gül de patiğe çok yakıştı. Son olarak videoya geçelim. Bakalım tığ işi patik nasıl örülüyormuş. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler