Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kare Motiften Bebek Patiği Yapılışı

Bebek patiklerinde çok güzel bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Bebek patik modellerinin yapılışında kare motif modellerini kullanıyoruz. Böylece bize fikir olarak kullandığımız tığ işi kare motifler gelecek. Beğendiğimiz birçok motifle patiği rahatlıkla örebiliriz. Tığla ördüğümüz kare motifleri hemen bebek patiklerine çevirebiliriz. Aynı ölçülerde şiş örgü örnekleriyle kare motifler örüp patiğe çevirebilirsiniz. Tığla veya şişle çok güzel patikler ördük. Biraz onlardan bahsedelim. Daha sonra kenar oyalı patik modellerinin yapılışını öğreniriz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz patiklerden bahsedeceğiz. Bebek hırkaları, bebek yelekleri, bebek battaniyesi ördükten sonra artan iplerimiz, kalan iplerimiz varsa bebek patiği yapılışında kullanabiliriz. Mesela şişle ördüğümüz şişle kolay bebek patiği yapılışı renkli olarak ördüğümüz ama tek renk olarak da örülebilecek modellerden. Düğmeli bebek patiği yapılışı kolayca öreceğimiz tığ işi patiklerden. İki renkli kolay bebek patiği ilginizi çekecek kolay patiklerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi detaylarıyla kare motiften bebek patiği yapılışını öğrenelim.

Kare Motiften Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Birçok renkle öreceğimiz çeşitli kenar oyalarıyla süsleyeceğimiz güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Kare motiflerle ördüğümüz çeşitli kenar oyası modelleriyle süslediğimiz kolay patik patik modellerinden.

Kare Motiften Bebek Patiği Yapılışı 1

Kare Motiften Bebek Patiği Yapılışı

6 farklı renkle örülmüş halini gördük. Son olarak anlatıma geçiyoruz. Baştan sona yapılışını öğreniyoruz. Motifi örüyoruz. Daha sonra dikerek birleştiriyoruz. En son kenar oyasını tamamlıyoruz. Böylece çok güzel bebek patik modellerine sahip oluyoruz. İşte kare motiften bebek patiği yapılışını anlatan video. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler