Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Bebek Patiği

Kız çocukları için çok güzel videolu anlatımlı tığ işi bebek patiği yapılışı hazırladık. Pembe renkli çiçekli, tabanlıklı bir model. Bebek patikleri için örgü tabanlıklar kullanabilirsiniz. Deri tabanlıklar, keçe tabanlıklar kullanabilirsiniz. Taban ölçülerini ayarlayarak her yaş bebeğe göre örebilirsiniz. Çok güzel bir model. Örgü çiçeklerle süslenmiş örneği, örgü fiyonk modelleri, kat yaprakları ile örgü gül modelleri ile süsleyebilirsiniz. Kolay bebek patik modellerini birçok farklı şekilde süsleyebilir keyifle bebeklerinizin ayaklarına giydirebilirsiniz. Bebek patiklerinde aynı modelleri birçok farklı şekilde değiştirerek kullanabilirsiniz. Tabanlar aynı kalıp üst sayılar aynı kalıp süslemeleri değiştirebilirsiniz. Örnekleri değiştirebilirsiniz. Alt tabanı tığ ile örüp üst kısmı şiş ile örerek tamamlayabilirsiniz. Tığla bebek patik yapımı için düğmeler, fırfırlar, ponponlar kullanabilirsiniz. Tığ işi bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı modellerden daha önce paylaştıklarımızdan fikir edinerek yeni modeller tasarlayabilirsiniz.

Örgü Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Modeli ile minnoş küçük ayaklarda çok güzel duracak bir örnek daha. Tığ işi bebek patiği yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Daha önce ördüğünüz bir bebek patik tabanını kullanabilirsiniz. Anlatımlı olarak paylaştığımız örgü patik tabanı örnekleri vardı onları patiklerinizde kullanabilirsiniz. Örgü bebek patiği için elinizde keçeler varsa onlardan bir taban oluşturabilirsiniz. Örgüyü kalın olsun isterseniz 2 kat yapabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Patiği

Patik çok güzel görünüyor değil mi. Beğeneceğiniz kızlarınıza, torunlarınıza örmek isteyeceğiniz örneklerden. Pamuklu ipler ve kullanacağınız ipe uygun tığlar seçebilirsiniz. Şimdi tığ işi bebek patiği yapılışını videolu izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler