Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Converse Patik Yapımı

Bebek patik modellerinden yine çok sevilen bir modelin yapılışını hazırladık. Bebek converse patik yapılışı. Taban ölçülerini bebeklerinizin ayaklarına göre ayarlayarak her aylık bebek için her yaş bebek için hatta yetişkinler için örebilirsiniz. Birçok renk uyumuyla bebek patilerini örebilirsiniz. Genelde orjinalinde de öyle olduğu için taban kımında beyaz ipler kullanıyoruz. Üzerine siyah iplerle şerit geçiyoruz. Birazdan paylaşacağımız bebek converse patik yapımında da öyle. Taban için beyaz ip kullanacağız. Tabi bu kısımlar için renkli ipler de kullanabilirsiniz. Aynı tabanları örüp üzerinde farklı desenlerde tığ işi bebek patikleri örebilirsiniz. Bebek patiklerinde sık iğne ile tekli trabzanlarla örüp üzerini çeşitli tekniklerle süsleyebilirsiniz.

Bebek Converse Patik Yapımı 5

Converse patik yapılışı için pamuklu ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Pamuklu iplerle örgü bebek patikleri çok güzel oluyor. Tığ işi bebek patik modelleri ve yapılışı anlatımlı modellerde dekoratif düğmeleri süslemek için kullanabilirsiniz. Üzerine hazır armalar, logolar dikebilirsiniz. Şimdi adım adım bebek converse patik yapımını öğrenelim.

Converse Patik Nasıl Örülür?

Patiğin taban kısmı ile örmeye başlıyoruz. 9 cmlik bebek patik tabanı örüyoruz. Burada keçe tabanlar da kullanabilirsiniz. 3 turda patik tabanı tamamlanıyor. Taban için 18 zincir çekip videodaki gibi örmeye başlayalım. Bu patik tabanını birçok patiğiniz için kullanabilirsiniz.

İlk olarak sizlere aynı modelle örülmüş farklı renklerdeki patiklerin görsellerini göstermek istiyorum.

Patik tabanı 9 cm. Aşağıdaki gibi örüyoruz. Bunu birçok patik modelinde taban olarak kullanabilirsiniz.

Bebek Converse Patik Yapımı 9

Şimdi patiğimizin üst kısmını örelim. Çok güzel duruyor. Kırmızılar, sarılar, maviler, yeşiller, beyazlar… Birçok renkle örebilirsiniz.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CloqdjQpquV/

Benzer İçerikler
One thought on “Bebek Converse Patik Yapımı”
  1. Lenta Rabelo Costa Rabelo dedi ki:

    É tudo tão lindo!😍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler