Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Patik Örnekleri Tığ İşi Nasıl Yapılır?

Tığ işi patik modelleri büyükler için anlatımlı, bebek patik modelleri olarak 2 güzel video hazırladık. 2 güzel şema hazırladık. Patik örnekleri tığ işi nasıl yapılır videodan takip edip anne kız takım olarak örebilirsiniz. Bebek patikleri için kullanacağımız üzerine farklı modelleri de öreceğiniz 3 grupta taban şeması hazırladık. 0 – 3 aylık bebekten 9 aylık bebeğe kadar şeması mevcut. Patik modellerini örüp üzerini istediğiniz örgü modeli ile devam ettirerek örebilirsiniz. Örgü patik modelleri tığ işi, şiş örgülerle örebilirsiniz. Tığ işi patik örnekleri tabanını aynı ördükten sonra üzeri için birçok örnek kullanabilirsiniz. Püsküllü patikler, makosen örgü ayakkabılar, şiş ile örülmüş örnekler ile örgüler örebilirsiniz. Tabanlar mevcut. Aynı tabanları kullanarak üzerine beğendiğiniz, sevdiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Patik nasıl örülüyor başlayalım anlatıma.

Tabanlı Örgü Patik Modelleri

Önce bebekler için öreceğimiz patik modellerinin şemasını hazırlayacağız. İnceleyeceğiz. Öreceğiz. Örgü çiçek modelleri ile örgü gül modelleri ile süsleyebilirsiniz. Püsküller ile süsleyebilirsiniz. Pamuklu ipler kullanabilirsiniz patiklerde. Yünlü ipler, akrilik ipler kullanabilirsiniz. Elinizde olan iplerle kullanabilirsiniz.

Patik Örnekleri Tığ İşi Nasıl Yapılır? 2

Bebekler için olan şema yukarıdaki gibi. İstediğiniz ölçülerde örebilir ve üzerine istediğiniz desen uygulamasını yapabilirsiniz. Videoda anlattığımız bebekler için olan model bittiğinde aşağıdaki gibi olacak.

Patik Örnekleri Tığ İşi Nasıl Yapılır?

Sıra geldi büyükler için olan patiğin yapılışını incelemeye. Önce şemamızı görelim.

Patik Örnekleri Tığ İşi Nasıl Yapılır? 1

Bebek patiklerinde olduğu gibi bu şemada da üst kısma beğendiğiniz farklı örnekleri kullanabilirsiniz. Patiğimiz bittiğinde aşağıdaki gibi olacak.

Patik Örnekleri Tığ İşi Nasıl Yapılır? 4

Her iki modelde çok güzel. Her iki modeli de severek öreceksiniz. Anne kız takımlar yapabilirsiniz. Sıra geldi videolara. Önce bebek patik taban nasıl öreriz onu göreceğiz. Daha sonra bebek patik yapımını inceleyeceğiz. Daha sonra büyükler için olan modelin yapılışını izleyeceğiz. Patik örnekleri tığ işi nasıl yapılır izliyoruz. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.handworkdiy.com/como-tejer-suelas-a-crochet/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler