Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bu Patiği Çok Beğeneceksiniz

Örgü patik modellerinden yepyeni çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Bu patiği çok beğeneceksiniz. Renk renk öreceksiniz. Sevdiklerinize hediye edeceksiniz. Büyük küçük herkes için her ayak numarası için örmek isteyeceksiniz. Patik modellerinde örmek istediğiniz kişinin sevdiği renkleri kullanabilirsiniz. O zaman ördüğünüz kişi daha mutlu olacak onu ne kadar önemsediğinizi, sevdiğinizi daha iyi anlayacak.

Şiş örgü patik modelleri, tığ işi örgü patik modellerinden çok güzel örneklerin yapılışını paylaştık bugüne kadar. Mesela evde kalan iplerle evde kalan iplerle dikişsiz patik yapılışını örebilirsiniz. Zamanınız kısıtlı ama kendinize patik örmek istiyorsanız 1 saatte patik nasıl örülür izleyebilirsiniz. Üzerini de çeşit çeşit süsleyebileceğiniz patikleri örebilirsiniz. Bu patiği çok beğeneceksiniz diyor ve hemen anlatıma geçiyoruz.

İki Şişle Patik Nasıl Örülür?

Haraşo örgü modelleriyle ve beğendiğimiz renklerle ördüğümüz en güzel patik modellerinden bir tarif hazırladık. İki şişle patik modelleri kolayca renk renk öreceğiniz modellerden. Bu patiği çok beğeneceksiniz. Üstelik örmesi de çok kolay.

Bu Patiği Çok Beğeneceksiniz

Yanlarında dikişleri olan tabanı dikişsiz patik modellerinden. Patiğin boğaz kısmında farklı şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Örgüye yeni başladıysanız, kendinize şık ve kolay patikler arıyorsanız tam sizlere göre bir model. O halde hemen anlatıma geçelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler