Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 Saatte Patik Nasıl Örülür?

Bir çift patiği 60 dakikada örüyoruz. Evet yanlış duymadınız. Tam 1 saatte patiği tamamlıyoruz. Daha sonra kendi ellerimizle ördüğümüz patiği giyiyoruz. Hatta istersek patiğimizi dilediğimiz gibi süslüyoruz. Püsküller, ponponlar ekliyoruz. Örgü çiçeklerle, incilerle süslüyoruz. Patik modellerinin en güzellerini örmeye devam ediyoruz.

Çocuklarımız için kendimiz için eşimiz için birçok yeni patik modellerinin anlatımına değindik. Çocuklarımız için örgü tilki çorap yapılışını örebiliriz. Eminim çok seveceklerdir. Hem kızlara hem erkeklere uygun bir tarif. Yetişkin erkekler için şahane patik tarifimiz var. Eğer örmek isterseniz büyük erkek patik örnekleri ve yapılışını inceleyebilirsiniz. Böylece babanıza, eşinize, kardeşinize en güzel patikleri örebilirsiniz. Kendimize örmek isteyeceğimiz patik anlatımıyla devam edelim. Yeni iki şişle patik yapılışı. Annemize, kız kardeşimize, kayınvalidemize renk değişikliği yaparak örebiliriz. Benzer şekilde öreceğimiz büyük küçük herkes için örgü patik yapılışı var. Hepsine bir tık uzaktasınız. Şimdi 1 saatte patik nasıl örülür incelemeye geçelim.

Şişle Kolay Patik Nasıl Örülür?

Patiği istediğimiz renklerle ipler hazırlayıp 1 saatte tamamlıyoruz. Örnek olarak yine çok sevilen haraşo modelini kullanıyoruz. Sayıları ayarlayarak her ayak numarası için örebiliriz. Patik için 3,5 mm şiş kullanıyoruz. Bu şiş ölçüsüne uygun ipleri kullanabilirsiniz. Patiğe 50 ilmekle başlıyoruz. Patiği tamamladığımızda ise aşağıdaki gibi bir model oluşuyor.

1 Saatte Patik Nasıl Örülür? 2

Hazırsanız hemen kolay patik modellerinin anlatımına geçelim. Sonuç olarak güzel bir patik ve çok kısa sürede tamamlanıyor. O halde buyurun videoya. Baştan sona anlatımıyla 1 saatte patik nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler